BANKHÁZA REGATTA - Eredmények 2013

Kenu 3        
C3 22 Csákó István 12:22:00 DE 2:15:37 DE 1:53:37 DE I.
C3 22 Csimma Roland
C3 22 Jeney László
C3 42 Kovács József 12:12:00 DE 2:18:48 DE 2:06:48 DE II.
C3 42 Szűcs Gábor
C3 42 Vistyán Virág
C3 45 Boross Zsuzsa 12:03:00 DE 2:15:40 DE 2:12:40 DE III.
C3 45 Rukkel László
C3 45 Víg Géza
             
             
Kenu 3 Női        
C3 45 Szabóné Markó Katalin 12:11:00 DE 2:49:05 DE 2:38:05 DE I.
C3 45 Szabóné Józsa Katalin
C3 45 Osváthné Katzenbach Ági
             
             
Kenu 4        
C4 10 Jakab Gábor 12:28:00 DE 2:18:15 DE 1:50:15 DE I.
C4 10 Jakab Péter
C4 10 Úri Tamás
C4 10 Gombás Gábor
C4 9 Tóth Dénes 12:00:00 DE 1:51:38 DE 1:51:38 DE II.
C4 9 Erényi Zoltán
C4 9 Novák István
C4 9 Kovács Antal
C3 20 Horváth János 12:08:00 DE 2:20:09 DE 2:12:09 DE III.
C3 20 Horváth Jánosné
  20 Takács Mónika
C3 20 Metzger Tibor
c4 8 Szikora Tibor 12:52:00 DE 3:25:08 DE 2:33:08 DE IV.
c4 8 Szabó Gábor
c4 8 ifj. Szabó Gábor
c4 8 Száller Etelka
             
             
Kenu 4 Felnőtt-gyerek        
C4 27 Horváth Virág 12:02:00 DE 2:20:26 DE 2:18:26 DE I.
C4 27 Horváth Dorka
C4 27 Horváthné Kovács Katalin
C4 27 Horváth Antal
C4 10 Vieland Ágnes 12:23:00 DE 3:00:03 DE 2:37:03 DE II.
C4 10 Baki Bernadett
C4 10 Baki Botond
C4 10 Baki András
             
             
Kenu 4 Női        
C4 5 Kovács Katalin 12:15:00 DE 2:28:16 DE 2:13:16 DE I.
C4 5 Gózon Lilla
C4 5 Misák Kata
C4 5 Szomor Judit
             
             
Óriás        
Óriás 48 Varga Tamás 12:35:00 DE 2:40:07 DE 2:05:07 DE I.
Óriás 48 Varga Zoltán
Óriás 48 Kopis Beáta
Óriás 48 Jónás Zoltán
Óriás 48 Jónás Ádám
Óriás 48 Dr. Répás József
Óriás 12 Egyed Ákos 12:53:00 DE 3:16:30 DE 2:23:30 DE II.
Óriás 12 Egyed Bence
Óriás 12 Egyed Gábor
Óriás 12 Selmeczi Ferenc
Óriás 12 Diamant János
Óriás 26 Domin Károly 12:43:00 DE 3:14:10 DE 2:31:10 DE III.
Óriás 26 Feigl Péter
Óriás 26 Mészáros Péter
Óriás 26 Terbe István
Óriás 26 Feinek Diána
Óriás 26 Feinek Jessica
Óriás 32 Németh Attila 12:19:00 DE 3:00:36 DE 2:41:36 DE IV.
Óriás 32 Németh Attiláné
Óriás 32 Németh Attila Viktor
Óriás 32 Benda Kálmán
Óriás 32 Béki János
Óriás 24 Feinek György 12:39:00 DE 3:38:03 DE 2:59:03 DE V.
Óriás 24 Vörös László
Óriás 24 Vultur Gábor
Óriás 24 Horváth István
Óriás 24 Feinek Georgina
Óriás 24 Feinek András
Óriás 24 Feinek Tamás
             
             
Férfi kenu 2-es        
FC2 41 Kakas Tamás 12:13:00 DE 2:00:01 DE 1:47:01 DE I.
FC2 41 Pobori Krisztián
FC2 33 Sándor Dániel 12:36:00 DE 2:25:11 DE 1:49:11 DE II.
FC2 33 Berki Bence
FC2 17 Szabó Attilla 12:30:00 DE 2:23:17 DE 1:53:17 DE III.
FC2 17 Sváb István
FC2 41 Denke Róbert 12:37:00 DE 2:37:12 DE 2:00:12 DE IV.
FC2 41 Denke Sándor
FC2 14 Kovács Kristóf 12:06:00 DE 2:16:09 DE 2:10:09 DE V.
FC2 14 Ispán Attila
FC2 21 Haraszti Lajos 12:16:00 DE 2:35:13 DE 2:19:13 DE VI.
FC2 21 Csömöri Péter
FC2 41 Rapcsák László 12:14:00 DE 2:47:06 DE 2:33:06 DE VII.
FC2 41 Szepi Kovács László
FC2 41 Józan Antal 12:01:00 DE 2:52:40 DE 2:51:40 DE VIII.
FC2 41 Kőrös Gábor
             
             
             
Vegyes Kenu 2-es        
VC2 23 Aipliné Tóth Ilona 12:41:00 DE 2:38:25 DE 1:57:25 DE I.
VC2 23 Aipli Sándor
VC2 16 Koch Marianne Judith 12:44:00 DE 2:46:56 DE 2:02:56 DE II.
VC2 16 Rozgonyi László
VC2 35 Pásztor Gyula 12:29:00 DE 2:34:11 DE 2:05:11 DE III.
VC2 35 Pásztorné Kovács Jolán
VC2 18 Rell Magdolna 12:56:00 DE 3:05:15 DE 2:09:15 DE IV.
VC2 18 Rell Lajos
             
             
Férfi Kajak 1-es        
FK1 46 Boros Gyula 12:34:00 DE 2:10:55 DE 1:36:55 DE I.
FK1 4 Harangos János 12:26:00 DE 2:05:05 DE 1:39:05 DE II.
FK1 6 Földi Viktor 12:07:00 DE 1:50:58 DE 1:43:58 DE III.
FK1 1 Vigh János 12:19:00 DE 2:03:42 DE 1:44:42 DE IV.
FK1 34 Timár Zoltán 12:27:00 DE 2:13:07 DE 1:46:07 DE V.
FK1 44 Potondi László 12:24:00 DE 2:10:34 DE 1:46:34 DE VI.
FK1 15 Basa Zsolt 12:25:00 DE 2:15:06 DE 1:50:06 DE VII.
FK1   Kovács Antal 12:10:00 DE 2:00:25 DE 1:50:25 DE VIII.
FK1 37 Tóth György 12:31:00 DE 2:24:26 DE 1:53:26 DE IX.
FK1   Mihályfi Gábor 12:33:00 DE 2:40:15 DE 2:07:15 DE X.
FK1 39 Kozák Tibor 12:21:00 DE 2:47:47 DE 2:26:47 DE XI.
             
             
Férfi Kajak 2-es        
FK2 19 Hajdú István 12:32:00 DE 2:16:19 DE 1:44:19 DE I.
FK2 19 ifj. Metzger Tibor
             
             
Gyerek turakajak 1        
Gyerek turakajak 1 29 Fehér Bendeguz 12:47:00 DE 2:52:47 DE 2:05:47 DE I.
             
             
Női Kajak 1-es        
NK1 31 Marosffy Orsolya 12:04:00 DE 2:05:02 DE 2:01:02 DE I.
NK1 38 Kiss Zsuzsa 12:20:00 DE 2:25:58 DE 2:05:58 DE II.
             
             
Verseny Kajak 1-es        
VK1 3 Balogh László 12:45:00 DE 2:23:58 DE 1:38:58 DE I.
VK1 2 Szikora János 12:38:00 DE 2:24:44 DE 1:46:44 DE II.
VK1 36 Sándor Tamás 12:40:00 DE 2:26:59 DE 1:46:59 DE III.
VK1 28 Fehér László 12:42:00 DE 2:31:36 DE 1:49:36 DE IV.
VK1 13 Kolozsi Tibor 12:09:00 DE 2:01:59 DE 1:52:59 DE V.
             
             
Verseny Kajak 2-es        
VK2 43 Schmidt Sándor 12:05:00 DE 1:43:28 DE 1:38:28 DE I.
VK2 43 Igaz Antal
VK2 7 Foki Vili 12:57:00 DE 2:42:48 DE 1:45:48 DE II.
VK2 7 Foki Vilkó
             
             
Tengeri Kajak 1-es        
TK1 2 Kovács Zsolt 12:54:00 DE 2:42:43 DE 1:48:43 DE I.
TK1 3 Posztos László 12:49:00 DE 2:55:13 DE 2:06:13 DE II.
TK1 13 Somogyi Dániel 12:55:00 DE 3:57:29 DE 3:02:29 DE III.
TK1 28 Somogyi Zoltán 12:50:00 DE 3:57:29 DE 3:07:29 DE IV.
             
             
Tengeri Kajak 1-es Női        
VKN1 3 Posztosné Parti Viktória 12:48:00 DE 3:08:22 DE 2:20:22 DE I.
TKN1 2 Varga Juditt 12:51:00 DE 3:35:59 DE 2:44:59 DE II.