III. Kézi Hajtásúak Napja eredmények

XIII. Vízitúra Kupa – 2014 Óbuda   Indulók száma: 126 76 egység indult
                   
                   
RSZ. KATEGÓRIA Név Név Név Név Egyesület Idő Hely. Pont
49 TK-F2 Fehér László Fehér Bendegúz     KDSE 3:15:40 1 50
60 TK-F2 Pintó Dániel Alföldy Zsigmond     Építők 3:17:10 2 46
26 TK-F2 Bodovics Gábor Hajdú István     Szigetszentmiklósi VSE 3:21:00 3 44
64 TK-F2 Szomorjai Péter Szomorjai Tamás       4:21:00 4 42
62 TK-F2 Bálint Gáspár Donka Attila     Vitéz Kürtős Team 4:42:40 5 41
74 TK-F1-50+ Csiszér András         3:13:10 1 50
13 TK-F1-50+ Gulyás Ferenc       RSDE Eszkimó 3:13:40 2 46
21 TK-F1-50+ Metzger Péter       Szigetszentmiklósi VSE 3:16:00 3 44
75 TK-F1-50+ Szegődi Gábor       Pelso KC Keszthely 3:20:50 4 42
80 TK-F1-50+ Miklós Balázs       kajakszafari.hu 3:27:10 5 41
17 TK-F1-50+ Sebastian Iovanel       Timisoara 3:30:00 6 40
29 TK-F1-50+ Neumann Gergely         3:30:40 7 39
30 TK-F1-50+ Kalocsai Sándor       Ráckeve 3:33:10 8 38
5 TK-F1-50+ Kristóf Tibor       RSDE Eszkimó 3:34:20 9 37
57 TK-F1-50+ Geönczeöl Gáspár       MVM Evezős Klub 4:33:50 10 36
81 TK-F1-50+ Kordás Dávid       ELTE Kajak-kenu 4:58:50 11 35
12 TK-F1-50+ Lukács László       HASE 5:11:00 12 34
22 TK-F1-50+ Kovács Géza       Szigetszentmiklósi VSE feladta    
53 TK-F1-50- Molnár Rajmond Milán       Nomád Kayak 2:39:50 1 50
24 TK-F1-50- Sándor Tamás       KDSE 3:17:40 2 46
34 TK-F1-50- Sallay Miklós         3:34:00 3 44
66 TK-F1-50- Tamás Marcell       Timisoara 3:43:40 4 42
31 TK-N1-50- Szöllősi Judit       KDSE 3:47:00 1 50
23 TK-N1-50- Nagy Éva       Római SE 4:38:50 2 46
20 TK-N1-50+ Princess Réka       Építők SC 3:39:30 1 50
11 TK-N1-50+ Varga Ilona       HASE 5:12:00 2 46
28 SEAK-F1 Turi Attila       Pelso KC Keszthely 3:11:50 1 50
3 SEAK-F1 Bacsa György       Agárd 3:12:00 2 46
33 SEAK-F1 Nemes Cristian       Arad 3:13:00 3 44
15 SEAK-F1 Kovács Zsolt       MTK 3:13:50 4 42
4 SEAK-F1 Szekeres Miklós       Szfvár 3:16:50 5 41
1 SEAK-F1 Bartos Zoltán       Velence Dragonaqua 3:17:30 6 40
82 SEAK-F1 Mihályfi Gábor       Pyrus Bt 4:00:50 7 39
55 SEAK-F1 Teller Gábor       Szfvár 4:05:40 8 38
63 SEAK-F1 id. Szomorjai Ferenc       Szigetszentmárton 4:15:20 9 37
100 TK-V2 Nagy Árpád Nagy Fanni     Göd 3:11:20 1 50
56 TK-V2 Budaházy Eszter Kolb Tamás     Team Pörnyeszi Óbuda 3:15:10 2 46
16 TK-V2 Mókos Emese Vincze Róbert     RSDE Eszkimó 3:42:20 3 44
8 TK-V2 Bak István Bak Istvánné     KDSE 4:31:30 4 42
79 SEAK-N1 Marosffy Orsolya       Pyrus Bt 3:59:20 1 50
77 SEAK-N1 Ökrös Gabriella         4:01:50 2 46
59 K1 Fülep Dániel       Építők 2:39:30 1 50
14 K1 Fülep Márton       Építők 3:19:40 2 46
6 K1 Nemeth Geiza       Timisoara 3:23:50 3 44
69 K1 Katona Adriana       Timisoara 3:33:00 4 42
68 K1 Spataru Carmen       Nautic Banat Timisoara 3:33:05 5 41
58 K1 Fülep András       Építők 3:45:30 6 40
72 K1 Sztruhár Árpád         3:57:50 7 39
51 K1 Claudiu Preda       Timisoara feladta   38
52 K2 Herbert Dan Sorin Vidacs Damian     Timisoara 2:42:10 1 50
70 K2 Bellecciu Mihai Stefan Cernescu Marius     Nautic Banat Timisoara 2:58:00 2 46
67 C1 Kövér Márton       Merkapt Maraton Team SE 2:33:00 1 50
50 TC-F2 Pataki András Tóth János     Csepel 3:09:05 1 50
40 TC-F2 Tóth Péter Árpád Iványi Zoltán     Opel Kőrös Békéscsaba 3:09:10 2 46
44 TC-F2 Kakas Tamás Pobori Krisztián       3:17:40 3 44
25 TC-F2 Sándor Dániel Szabó Attila     KDSE 3:23:10 4 42
71 TC-F2 Barabás József Isépy Zoltán     Budapesti Elektromos SE 3:33:30 5 41
54 TC-F2 Debreczeni László Vajkai Attila     Navigátor Nyíregyháza 3:48:00 6 40
65 TC-F2 Metzger Tibor Szomorjai Ferenc     Szigetszentmiklós 4:31:50 7 39
18 TC-F2 Geng József Geng Neamt Walter     Szatmárnémeti 4:44:00 8 38
46 TC-V2 Rell Magdolna Rell Lajos     RSDE Eszkimó 3:36:10 1 50
2 TC-V2 Koch Marianne Judith Rozgonyi László     KDSE 3:36:30 2 46
36 TC-V2 Pásztorné Kovács Joli Pásztor Gyula     KDSE 3:38:00 3 44
27 TC-V2 Horváth Antal Horváthné Kovács Katalin       3:48:50 4 42
9 TC-V2 Varga Béla       Vadvíz 4:15:00 5 41
35 TC3 Csimma Roland Csákó István Jeney László   KDSE 3:34:30 1 50
61 TC3 Aipli Sándor Rapcsák László Foki Vilmos   KDSE 3:38:10 2 46
76 TC3 Olasz Nándor Dr. Oláh Gábor Barazutti László   Gödi SE 3:54:10 3 44
19 TC3 Rukkel László Tóth Ernő Vígh Géza   Szigetszentmiklós 4:05:20 4 42
7 TC4 Ilyés Edit Juhász Andrea Polgár Ferenc Koppányi László Szanazug 3:09:00 1 50
48 TC4 Jakab Gábor Jakab Péter Kovács Balázs Úri Tamás Szigetszentmiklós 3:20:30 2 46
73 TC4 Balázs Péter Sudár Zsolt Horváth Dániel Bigai Viktor Budapesti Elektromos SE 3:41:40 3 44
47 TC4 Denke Sándor Boros Zsuzsanna Szomor Julianna Fehér Gabriella KDSE 3:51:50 4 42
10 TC4 Vona Csaba Kollár Péter Vona Csaba Béla Dyekiss Endre Dunakeszi 4:18:20 5 41
78 TC4 Martinovics Lilla Naghi Eszter Sótonyi Zita Pásztor Dániel ELTE Kajak-kenu 4:45:00 6 40
42 TC-N2 Zakar Edina Pozsonyi Gabriella     Merkapt SE 4:06:10 1 50