Rábalapátolás eredmények - 2014

Forrás

XIII. Vízitúra Kupa – 2014. június 21. Egységek száma: 101   Indulók száma: 196  
4. RábaLapátolás            
Abszolút sorrend              
RSZ. KAT Név Név Név Név Csapat Egyesület Idő Hely.
121 K-1 Tisza Dávid         UTE 1:44:15 1
290 K-1 Vidacs Damian           1:51:21 2
273 SEAK-F1 Barna György         Budapest 1:55:07 3
33 SEAK-F1 Nemes Cristian         Arad 1:55:34 4
49 TK-F2 Fehér László Fehér Bendegúz     KDSE A Kiskunlacháza DSE 1:57:20 5
271 TK-F1-50– Moharos Vilmos         Szigno SE 1:57:39 6
28 SEAK-F1 Turi Attila         Pelso KC Keszthely 1:57:46 7
110 K-1 Bacsó Károly           1:58:03 8
139 TK-F2 Lőrincz Géza Willinger Krisztián         1:58:18 9
146 TK-V2 Nagy Árpád Nagy Fanni       Göd SE 1:58:42 10
272 TK-F1-50+ Szegődi Gábor         Pelso 1:59:17 11
44 TC-F2 Pobori Krisztián Kakas Tamás       HASE-GANZ/Bp. 2:00:34 12
40 TC-F2 Tóth Péter Árpád Iványi Zoltán       Opel Körös Békéscsaba 2:00:40 13
288 SEAK-F1 Őri Zsolt       WeKing Weking SKKE 2:00:42 14
282 SEAK-F1 Bedi Tamás       Kormorán Kormorán KE 2:01:44 15
13 TK-F1-50+ Gulyás Ferenc         RSD Eszkimó SE 2:01:48 16
125 TC-F2 Szabó Attila Sándor Dániel     KDSE A Kiskunlacháza DSE 2:02:00 17
1 SEAK-F1 Horváth Attila       WeKing WeKing SKKE 2:02:19 18
7 TC-4 Ilyés Edit Juhász Andrea Polgár Ferenc Koppányi László   Szanazug 2:04:04 19
123 SEAK-F1 Szabó László       Kormorán Kormorán KE 2:04:29 20
24 TK-F1-50– Sándor Tamás       KDSE A Kiskunlacháza DSE 2:04:43 21
292 TC-F2 Pataki András Tóth János       Csepel 2:05:32 22
270 TK-F2 Geönczöl Gáspár Geönczöl Péter       Óbuda 2:06:09 23
268 TC-3 Lillik Zoltán Sánta Tamás Várnai Szabolcs   WeKing Weking SKKE 2:06:40 24
256 TK-V2 Takó Dalma Metzger Péter     Szigetszentmiklós   2:06:49 25
147 TC-F2 Sinkó László Németh István       Göd SE 2:06:53 26
257 TK-F2 Kovács Balázs Metzger Tibor       Szigetszentmiklósi VSE 2:06:53 27
124 SEAK-F1 Pfeiffer Dániel         Nagygeresd 2:07:02 28
35 TC-3 Csákó István Csimma Roland Jeney László   KDSE B Kiskunlacháza DSE 2:08:59 29
104 TC-3 Faltusz Róbert Nagy Péter Kószás Estilla     Faltusz Team - Győr 2:09:45 30
283 SEAK-F1 Heier Károly         Börzsöny Tigrisei / Zebegény 2:10:53 31
2 TC-V2 Koch Marianne Judith Rozgonyi László     KDSE A Kiskunlacháza DSE 2:11:06 32
284 SEAK-F1 Fieszl Zoltán         Börzsöny Tigrisei / Zebegény 2:11:53 33
36 TC-V2 Pásztorné Kovács Joli Pásztor Gyula     KDSE A Kiskunlacháza DSE 2:13:10 34
30 TK-F1-50+ Kalocsai Sándor         Ráckeve 2:13:21 35
253 TC-3 Kovács Zolt Kovács József Horák Atilla     MTK 2:13:49 36
109 TK-N2 Szűcs Edit Vincze Petra       RSD Eszkimó SE 2:15:18 37
287 TC-4 Bálint Zsolt Meskó Krisztián Laposa János Skoda Tamás Kormorán Kormorán KE 2:15:21 38
277 TC-V2 Salzer Tünde Szatmári József       MVSE Mosonmagyaróvár 2:15:59 39
446 TC-V2 Rell Magdolna Rell Lajos       RSD Eszkimó SE 2:16:05 40
252 TC-3 Ádám Dorka Iharos György Gál Attila     Óbuda 2:16:10 41
158 Kajak Senior Mézes Péter         WeKing SKKE 2:16:12 42
122 TC-F2 Barazutti László László Csaba       Göd SE 2:18:50 43
19 TC-3 Rukkel László Tóth Ernô Víg Géza   Szigetszentmiklós Szigetszentmiklósi VSE 2:19:16 44
8 TK-V2 Bak István Bak Istvánné     KDSE B Kiskunlacháza DSE 2:20:21 45
251 TC-F2 Zimits Péter Kovács Péter       Bereki Bárkás Egylet 2:20:58 46
17 TK-F1-50+ Sebastian Iovanel         Temesvár 2:21:13 47
157 Családi kenu Kolb Tamás Budaházy Eszter Limbek Linda     Team Pörnyeszi Óbuda 2:21:46 48
106 TC-V2 Denke Sándor Povenszki Gizella       Kiskunlacháza DSE 2:22:10 49
42 TC-N2 Vieland Ági Pozsonyi Gabriella       HASE-UTE / Budapest 2:22:17 50
258 TC-V2 Aipli Sándor Aipliné Tóth Ilona     KDSE B Kiskunlacháza DSE 2:22:20 51
27 TC-V2 Horváth Antal Horváthné Kovács Katalin       Kiskunlacháza DSE 2:22:27 52
114 TC-3 Farkas Balázs Farkas Péter Farkas Gábor     Lazafröccs 2:22:37 53
108 TK-F2 Bodovics Gábor Hajdú István     Szigetszentmiklós Szigetszentmiklósi VSE 2:23:24 54
6 Kajak Senior Németh Géza         Temesvár 2:23:40 55
285 TC-3 Németh Attila Horváth László Bíró Tamás     WeKing SKKE 2:24:36 56
47 TC-4 Szomor Julianna Boros Zsuzsanna Fehér Gabriella Virágh Attila KDSE B Kiskunlacháza DSE/Szanazug 2:24:38 57
119 TK-F1-50– Marcel Tamas         Temesvár 2:24:49 58
10 TC-4 Vona Csaba Kollár Péter Vona Csaba Béla Illés János   Dunakeszi 2:27:10 59
117 TK-V2 Varga Ilona Lukács László       HASE 2:29:16 60
31 TK-N1-50– Szöllősi Judit       KDSE B Kiskunlacháza DSE 2:29:55 61
263 TK-N1-50+ Tóth Emese         GKM SE Budapest 2:31:02 62
286 TK-F1-50+ Gergye József         Kormorán KE 2:32:49 63
113 TC-F2 Farkas Máté Farkas András       Lazafröccs 2:34:16 64
265 TK-N1-50+ Kristó Márta         GKM SE Budapest 2:34:53 65
115 SEAK-F1 id. Szomorjai Ferenc         Szigetszentmárton 2:35:03 66
120 TC-V2 Mézes Pál Mézesné Szabó Katalin     WeKing WeKing SKKE 2:35:28 67
279 Családi kenu Bakó Krisztián Bakóné dr. Czitanovics Viktória Bakó Dominik Bakó Levente   Kormorán KE 2:35:45 68
289 SEAK-F1 Horváth Zsolt         Szombathely 2:36:15 69
116 TC-V2 Szecsődi András Sárdi Anett         2:37:22 70
266 TC-3 Németh Zoltán Szalay Csaba Kovács Zsuzsanna     Zalaegerszeg 2:39:54 71
269 SEAK-F1 Lőrincz Ferenc           2:40:20 72
264 TK-N1-50+ Tóthné Steinhausz Viktória         GKM SE Budapest 2:41:02 73
281 TC-F2 Dienes András Nagy Gábor         2:41:47 74
278 TC-V2 Zsigovits Krisztián Zsigovits Enikő     Kormorán Kormorán KE 2:42:15 75
107 TK-F1-50+ Kristóf Tibor         RSD Eszkimó SE 2:42:31 76
250 Kajak Senior Kézdi Gábor         Szigetszentmiklósi VSE 2:44:10 77
112 TC-3 Vargáné Venczel Beáta Kógel Beáta Kelemen Dániel   Szigetszentmiklós   2:44:44 78
246 TK-V2 Mókos Emese Vincze Róbert       RSD Eszkimó SE 2:45:02 79
254 TC-4 Nemesházi Jusztina Szomorjai Baranbás Szomorjai Benedek Szomorjai Ferenc   Szigetszentmiklósi VSE 2:45:28 80
280 C1 Szép Balázs           2:46:44 81
262 SEAK-F1 Vad János         GKM SE Budapest 2:57:04 82
274 TC-V2 Veresné Köblös Nóra Faith Márton     Szigetszentmiklós Szigetszentmiklósi VSE 2:59:05 83
149 Családi kenu Ködös Gábor Ködös Krisztián       Weking SKKE 2:59:35 84
267 TC-F2 Déri Márton Tuli Krisztián       Szentgotthárd 3:00:03 85
291 K-2 Belecau Mihal Cerneval Marius         3:09:07 86
500 TC-3 Belicza Péter Tóth Dénes Bálint Péter     Gumikacsa 3:11:04 87
275 TC-3 Horváth László ifj. Horváth László Balázs Péter   Kormorán   3:12:16 88
255 TC-V2 Csákó Zita Rapcsák László       Kiskunlacháza DSE 3:14:54 89
260 TC-3 Unger Szabolcs Nagy Tamás Tóth Roland     WeKing SKKE 3:15:05 90
118 TC-4 Vámos Zoltán Vámosné Juhász Erzsébet Takács György Takácsné Szalai Szilvia   Kiskunlacháza DSE 3:16:52 91
248 TC-F2 Pohlmüller Csaba Váli Gábor       Komárom 3:18:40 92
261 TC-V2 Bártfai Zsombor Misák Kata     WeKing   3:19:43 93
247 TC-F2 Czibor Krisztián Mojzes Ákos       Komárom 3:23:20 94
259 TC-V2 Papp Zsuzsanna Jankovich László       Győr 3:23:42 95
276 SEAK-F1 Széplaki Tamás         Körmend 3:44:25 96
145 C1 Blazovits Zoltán         Körmend DNF  
159 TC-F2 Bokor István Bokorné Papp Ildikó       Körmend DNF  
160 Családi kenu Tóth Tihamér Erdei Erika Tóth-Erdei Máté Tóth Erdei Bálint   Körmend DNF  
144 TC-F2 Horváth Péter Szakály György       Körmend DNF  
148 TC-F2 Tahin Péter Bujdosó Gábor       Körmend DNF  
                   
                   
Családi kenu                
RSZ. KAT Név Név Név Név   Egyesület Idő Hely.
157 Családi kenu Kolb Tamás Budaházy Eszter Limbek Linda     Team Pörnyeszi Óbuda 2:21:46 1
279 Családi kenu Bakó Krisztián Bakóné dr. Czitanovics Viktória Bakó Dominik Bakó Levente   Kormorán KE 2:35:45 2
149 Családi kenu Ködös Gábor Ködös Krisztián       Weking SKKE 2:59:35 3
160 Családi kenu Tóth Tihamér Erdei Erika Tóth-Erdei Máté Tóth Erdei Bálint   Körmend DNF  
                   
Versenykajak 1              
RSZ. KAT Név Név Név Név   Egyesület Idő Hely.
121 K-1 Tisza Dávid         UTE 1:44:15 1
290 K-1 Vidacs Damian           1:51:21 2
110 K-1 Bacsó Károly           1:58:03 3
                   
Versenykajak 2              
RSZ. KAT Név Név Név Név   Egyesület Idő Hely.
291 K-2 Belecau Mihal Cerneval Marius         3:09:07 1
                   
Kajak senior (50 év felett)              
RSZ. KAT Név Név Név Név   Egyesület Idő Hely.
158 Kajak Senior Mézes Péter         WeKing SKKE 2:16:12 1
6 Kajak Senior Németh Géza         Temesvár 2:23:40 2
250 Kajak Senior Kézdi Gábor         Szigetszentmiklósi VSE 2:44:10 3
                   
Tengeri kajak férfi 1              
RSZ. KAT Név Név Név Név   Egyesület Idő Hely.
273 SEAK-F1 Barna György         Budapest 1:55:07 1
33 SEAK-F1 Nemes Cristian         Arad 1:55:34 2
28 SEAK-F1 Turi Attila         Pelso KC Keszthely 1:57:46 3
288 SEAK-F1 Őri Zsolt         Weking SKKE 2:00:42 4
282 SEAK-F1 Bedi Tamás         Kormorán KE 2:01:44 5
1 SEAK-F1 Horváth Attila         WeKing SKKE 2:02:19 6
123 SEAK-F1 Szabó László         Kormorán KE 2:04:29 7
124 SEAK-F1 Pfeiffer Dániel         Nagygeresd 2:07:02 8
283 SEAK-F1 Heier Károly         Börzsöny Tigrisei / Zebegény 2:10:53 9
284 SEAK-F1 Fieszl Zoltán         Börzsöny Tigrisei / Zebegény 2:11:53 10
115 SEAK-F1 id. Szomorjai Ferenc         Szigetszentmárton 2:35:03 11
289 SEAK-F1 Horváth Zsolt         Szombathely 2:36:15 12
269 SEAK-F1 Lőrincz Ferenc           2:40:20 13
262 SEAK-F1 Vad János         GKM SE Budapest 2:57:04 14
276 SEAK-F1 Széplaki Tamás         Körmend 3:44:25 15
                   
Túrakenu 3                
RSZ. KAT Név Név Név Név   Egyesület Idő Hely.
268 TC-3 Lillik Zoltán Sánta Tamás Várnai Szabolcs     Weking SKKE 2:06:40 1
35 TC-3 Csákó István Csimma Roland Jeney László     Kiskunlacháza DSE 2:08:59 2
104 TC-3 Faltusz Róbert Nagy Péter Kószás Estilla     Faltusz Team - Győr 2:09:45 3
253 TC-3 Kovács Zolt Kovács József Horák Atilla     MTK 2:13:49 4
252 TC-3 Ádám Dorka Iharos György Gál Attila     Óbuda 2:16:10 5
19 TC-3 Rukkel László Tóth Ernô Víg Géza     Szigetszentmiklósi VSE 2:19:16 6
114 TC-3 Farkas Balázs Farkas Péter Farkas Gábor     Lazafröccs 2:22:37 7
285 TC-3 Németh Attila Horváth László Bíró Tamás     WeKing SKKE 2:24:36 8
266 TC-3 Németh Zoltán Szalay Csaba Kovács Zsuzsanna     Zalaegerszeg 2:39:54 9
112 TC-3 Vargáné Venczel Beáta Kógel Beáta Kelemen Dániel       2:44:44 10
500 TC-3 Belicza Péter Tóth Dénes Bálint Péter     Gumikacsa 3:11:04 11
275 TC-3 Horváth László ifj. Horváth László Balázs Péter       3:12:16 12
260 TC-3 Unger Szabolcs Nagy Tamás Tóth Roland     WeKing SKKE 3:15:05 13
                   
Túrakenu 4                
RSZ. KAT Név Név Név Név   Egyesület Idő Hely.
7 TC-4 Ilyés Edit Juhász Andrea Polgár Ferenc Koppányi László   Szanazug 2:04:04 1
287 TC-4 Bálint Zsolt Meskó Krisztián Laposa János Skoda Tamás   Kormorán KE 2:15:21 2
47 TC-4 Szomor Julianna Boros Zsuzsanna Fehér Gabriella Virágh Attila   Kiskunlacháza DSE/Szanazug 2:24:38 3
10 TC-4 Vona Csaba Kollár Péter Vona Csaba Béla Illés János   Dunakeszi 2:27:10 4
254 TC-4 Nemesházi Jusztina Szomorjai Baranbás Szomorjai Benedek Szomorjai Ferenc   Szigetszentmiklósi VSE 2:45:28 5
118 TC-4 Vámos Zoltán Vámosné Juhász Erzsébet Takács György Takácsné Szalai Szilvia   Kiskunlacháza DSE 3:16:52 6
                   
Túrakenu férfi 2              
RSZ. KAT Név Név Név Név   Egyesület Idő Hely.
44 TC-F2 Pobori Krisztián Kakas Tamás       HASE-GANZ/Bp. 2:00:34 1
40 TC-F2 Tóth Péter Árpád Iványi Zoltán       Opel Körös Békéscsaba 2:00:40 2
125 TC-F2 Szabó Attila Sándor Dániel       Kiskunlacháza DSE 2:02:00 3
292 TC-F2 Pataki András Tóth János       Csepel 2:05:32 4
147 TC-F2 Sinkó László Németh István       Göd SE 2:06:53 5
122 TC-F2 Barazutti László László Csaba       Göd SE 2:18:50 6
251 TC-F2 Zimits Péter Kovács Péter       Bereki Bárkás Egylet 2:20:58 7
113 TC-F2 Farkas Máté Farkas András       Lazafröccs 2:34:16 8
281 TC-F2 Dienes András Nagy Gábor         2:41:47 9
267 TC-F2 Déri Márton Tuli Krisztián       Szentgotthárd 3:00:03 10
248 TC-F2 Pohlmüller Csaba Váli Gábor       Komárom 3:18:40 11
247 TC-F2 Czibor Krisztián Mojzes Ákos       Komárom 3:23:20 12
159 TC-F2 Bokor István Bokorné Papp Ildikó       Körmend DNF  
144 TC-F2 Horváth Péter Szakály György       Körmend DNF  
148 TC-F2 Tahin Péter Bujdosó Gábor       Körmend DNF  
                   
Túrakenu női 2              
RSZ. KAT Név Név Név Név   Egyesület Idő Hely.
42 TC-N2 Vieland Ági Pozsonyi Gabriella       HASE-UTE / Budapest 2:22:17 1
                   
Túrakenu vegyes 2              
RSZ. KAT Név Név Név Név   Egyesület Idő Hely.
2 TC-V2 Koch Marianne Judith Rozgonyi László       Kiskunlacháza DSE 2:11:06 1
36 TC-V2 Pásztorné Kovács Joli Pásztor Gyula       Kiskunlacháza DSE 2:13:10 2
277 TC-V2 Salzer Tünde Szatmári József       MVSE Mosonmagyaróvár 2:15:59 3
446 TC-V2 Rell Magdolna Rell Lajos       RSD Eszkimó SE 2:16:05 4
106 TC-V2 Denke Sándor Povenszki Gizella       Kiskunlacháza DSE 2:22:10 5
258 TC-V2 Aipli Sándor Aipliné Tóth Ilona       Kiskunlacháza DSE 2:22:20 6
27 TC-V2 Horváth Antal Horváthné Kovács Katalin       Kiskunlacháza DSE 2:22:27 7
120 TC-V2 Mézes Pál Mézesné Szabó Katalin       WeKing SKKE 2:35:28 8
116 TC-V2 Szecsődi András Sárdi Anett         2:37:22 9
278 TC-V2 Zsigovits Krisztián Zsigovits Enikő       Kormorán KE 2:42:15 10
274 TC-V2 Veresné Köblös Nóra Faith Márton       Szigetszentmiklósi VSE 2:59:05 11
255 TC-V2 Csákó Zita Rapcsák László       Kiskunlacháza DSE 3:14:54 12
261 TC-V2 Bártfai Zsombor Misák Kata       WeKing SKKE/KDSE 3:19:43 13
259 TC-V2 Papp Zsuzsanna Jankovich László       Győr 3:23:42 14
                   
Túrakajak férfi 1 -50cm              
RSZ. KAT Név Név Név Név   Egyesület Idő Hely.
271 TK-F1-50– Moharos Vilmos         Szigno SE 1:57:39 1
24 TK-F1-50– Sándor Tamás         Kiskunlacháza DSE 2:04:43 2
119 TK-F1-50– Marcel Tamas         Temesvár 2:24:49 3
                   
Túrakajak férfi 1 +50cm              
RSZ. KAT Név Név Név Név   Egyesület Idő Hely.
272 TK-F1-50+ Szegődi Gábor         Pelso 1:59:17 1
13 TK-F1-50+ Gulyás Ferenc         RSD Eszkimó SE 2:01:48 2
30 TK-F1-50+ Kalocsai Sándor         Ráckeve 2:13:21 3
17 TK-F1-50+ Sebastian Iovanel         Temesvár 2:21:13 4
286 TK-F1-50+ Gergye József         Kormorán KE 2:32:49 5
107 TK-F1-50+ Kristóf Tibor         RSD Eszkimó SE 2:42:31 6
                   
Túrakajak férfi 2              
RSZ. KAT Név Név Név Név   Egyesület Idő Hely.
49 TK-F2 Fehér László Fehér Bendegúz       Kiskunlacháza DSE 1:57:20 1
139 TK-F2 Lőrincz Géza Willinger Krisztián         1:58:18 2
270 TK-F2 Geönczöl Gáspár Geönczöl Péter       Óbuda 2:06:09 3
257 TK-F2 Kovács Balázs Metzger Tibor       Szigetszentmiklósi VSE 2:06:53 4
108 TK-F2 Bodovics Gábor Hajdú István       Szigetszentmiklósi VSE 2:23:24 5
                   
Túrakajak női 1 -50cm              
RSZ. KAT Név Név Név Név   Egyesület Idő Hely.
31 TK-N1-50– Szöllősi Judit         Kiskunlacháza DSE 2:29:55 1
                   
Túrakajak női 1 +50cm              
RSZ. KAT Név Név Név Név   Egyesület Idő Hely.
263 TK-N1-50+ Tóth Emese         GKM SE Budapest 2:31:02 1
265 TK-N1-50+ Kristó Márta         GKM SE Budapest 2:34:53 2
264 TK-N1-50+ Tóthné Steinhausz Viktória         GKM SE Budapest 2:41:02 3
                   
Túrakajak női páros              
RSZ. KAT Név Név Név Név   Egyesület Idő Hely.
109 TK-N2 Szűcs Edit Vincze Petra       RSD Eszkimó SE 2:15:18 1
                   
Túrakajak vegyes páros              
RSZ. KAT Név Név Név Név   Egyesület Idő Hely.
146 TK-V2 Nagy Árpád Nagy Fanni       Göd SE 1:58:42 1
256 TK-V2 Takó Dalma Metzger Péter         2:06:49 2
8 TK-V2 Bak István Bak Istvánné       Kiskunlacháza DSE 2:20:21 3
117 TK-V2 Varga Ilona Lukács László       HASE 2:29:16 4
246 TK-V2 Mókos Emese Vincze Róbert       RSD Eszkimó SE 2:45:02 5
                   
Túrakenu 1                
RSZ. KAT Név Név Név Név   Egyesület Idő Hely.
280 C1 Szép Balázs           2:46:44 1
145 C1 Blazovits Zoltán         Körmend DNF 2
                   
Csapatverseny              
RSZ. KAT Név Név Név Név Csapat Egyesület Idő Hely.
49 TK-F2 Fehér László Fehér Bendegúz     KDSE A Kiskunlacháza DSE 1:57:20  
125 TC-F2 Szabó Attila Sándor Dániel     KDSE A Kiskunlacháza DSE 2:02:00  
24 TK-F1-50– Sándor Tamás       KDSE A Kiskunlacháza DSE 2:04:43 1
2 TC-V2 Koch Marianne Judith Rozgonyi László     KDSE A Kiskunlacháza DSE 2:11:06  
36 TC-V2 Pásztorné Kovács Joli Pásztor Gyula     KDSE A Kiskunlacháza DSE 2:13:10  
                10:28:19  
                   
RSZ. KAT Név Név Név Név Csapat Egyesület Idő Hely.
35 TC-3 Csákó István Csimma Roland Jeney László   KDSE B Kiskunlacháza DSE 2:08:59  
8 TK-V2 Bak István Bak Istvánné     KDSE B Kiskunlacháza DSE 2:20:21  
258 TC-V2 Aipli Sándor Aipliné Tóth Ilona     KDSE B Kiskunlacháza DSE 2:22:20 2
47 TC-4 Szomor Julianna Boros Zsuzsanna Fehér Gabriella Virágh Attila KDSE B Kiskunlacháza DSE/Szanazug 2:24:38  
31 TK-N1-50– Szöllősi Judit       KDSE B Kiskunlacháza DSE 2:29:55  
                11:46:13  
                   
RSZ. KAT Név Név Név Név Csapat Egyesület Idő Hely.
288 SEAK-F1 Őri Zsolt       WeKing Weking SKKE 2:00:42  
1 SEAK-F1 Horváth Attila       WeKing WeKing SKKE 2:02:19  
268 TC-3 Lillik Zoltán Sánta Tamás Várnai Szabolcs   WeKing Weking SKKE 2:06:40 3
120 TC-V2 Mézes Pál Mézesné Szabó Katalin     WeKing WeKing SKKE 2:35:28  
261 TC-V2 Bártfai Zsombor Misák Kata     WeKing Weking SKKE/KDSE 3:19:43  
                12:04:52  
                   
RSZ. KAT Név Név Név Név Csapat Egyesület Idő Hely.
256 TK-V2 Takó Dalma Metzger Péter     Szigetszentmiklós Szigetszentmiklósi VSE 2:06:49  
19 TC-3 Rukkel László Tóth Ernô Víg Géza   Szigetszentmiklós Szigetszentmiklósi VSE 2:19:16  
108 TK-F2 Bodovics Gábor Hajdú István     Szigetszentmiklós Szigetszentmiklósi VSE 2:23:24 4
112 TC-3 Vargáné Venczel Beáta Kógel Beáta Kelemen Dániel   Szigetszentmiklós Szigetszentmiklósi VSE 2:44:44  
274 TC-V2 Veresné Köblös Nóra Faith Márton     Szigetszentmiklós Szigetszentmiklósi VSE 2:59:05  
                12:33:18  
                   
RSZ. KAT Név Név Név Név Csapat Egyesület Idő Hely.
282 SEAK-F1 Bedi Tamás       Kormorán Kormorán KE 2:01:44  
123 SEAK-F1 Szabó László       Kormorán Kormorán KE 2:04:29  
287 TC-4 Bálint Zsolt Meskó Krisztián Laposa János Skoda Tamás Kormorán Kormorán KE 2:15:21
278 TC-V2 Zsigovits Krisztián Zsigovits Enikő     Kormorán Kormorán KE 2:42:15  
275 TC-3 Horváth László ifj. Horváth László Balázs Péter   Kormorán Kormorán KE 3:12:16  
                12:16:05  
              A Kormorános csapat nem nevezett két hölgyet.