Dunakiliti - eredmények 2014

Kategória Versenyzők Egyesület Idő Helyezés
C1 Kövér Márton Merkapt Maraton Team SE 3:58 1
K1 Tisza Dávid UTE 4:09 1
K1 Süvegh Zsófia Szentendrei Kajak-Kenu Se. 4:23 1
K1 Martin MISIK Dunajcik Bratislava 4:06 2
K2 Süvegh András, Pálfi Máté   5:58 1
SEAK-F1 Nemes Cristian Arad 4:40 1
SEAK-F1 Frank József Kimle 5:20 2
SEAK-F1 István Szomolay Topolniky, Szlovákia 5:24 3
SEAK-F1 Both Vendelin   5:28 4
TC-3 Kószás Estilla, Nagy Péter, Faltusz Róbert Faltusz Team 4:45 1
TC-3 Jakab Gábor, Jakab Péter, Víg Géza Szigetszentmiklósi VSE 4:51 2
TC-3 id. Csákó István, Csimma Roland, ifj. Csákó István Kiskunlacháza DSE 5:00 3
TC-3 Rapcsák László, Sándor Tamás, Jónás Zoltán Kiskunlacháza DSE 5:05 4
TC-3 Detky Márk, Szép Marcell, Oszlánczi Adrienn Eurotrekking 5:15 5
TC-3 Rovó András, Gyalai-Korpos Miklós, Csordás Péter Jezer Vízitúrázók 5:32 6
TC-3 Harmath Ilona, Dolmányi Anikó, Bagyula Kristóf Ganz Budapest 5:57 7
TC-3 Schnitzer Zoltán, Makai András, Tuba József   6:08 8
TC-4 Juhász Andrea, Polgár Ferenc, Koppányi László, Kiss Csaba Szanazug 4:29 1
TC-4 Adolf Géza, Adolf András, Adolf Balázs, Gallai Márk Tanbitura 4:47 2
TC-4 Adolf Anna,Burger Kristóf, Horváth Márton, Huber Janka   4:57 3
TC-4 Antal Ádám, Antal Máté, Botos Levente, Olasz Nándor Göd SE 5:02 4
TC-4 Boros Zsuzsanna, Fehér Gabriella, Szomor Julianna, Virág Attila Kiskunlacháza DSE/Újkígyós 5:03 5
TC-4 Székely Bendegúz, Szikra Bálint, Rittgasszer Tamás, Rittgasszer Ákos   5:26 6
TC-4 Kovács Kálmán, Lender Sándor,Kátai Stefán, Józan Ferenc Vízivándor TE Kiskunlacháza 6:23 7
TC-4 Varga Tamás, Nagy Dávid, Nagy Gábor, Mezei Zsolt   DNF  
TC-F1 Varga Béla   5:52 1
TC-F2 Pétervári Pál, Süvegh László Szentendrei Kajak-Kenu Se. 4:28 1
TC-F2 Tóth János, Pataki András Csepel 4:31 2
TC-F2 Kakas Tamás, Pobori Krisztián HASE-GANZ 4:32 3
TC-F2 Tóth Péter Árpád, Iványi Zoltán Opel Körös Békéscsaba 4:34 4
TC-F2 Szabó Attila, Sándor Dániel DSE Kiskunlacháza 4:37 5
TC-F2 Németh István, Sinkó László Göd SE 4:43 6
TC-F2 Filicki Tibor, Dragon Tibor Old Boys Team 5:27 7
TC-F2 Fekete Gábor, Mezey Gábor Szigethalom 5:41 8
TC-F2 Kúti Dániel, Kúti József   DNF  
TC-N2 Pozsonyi Gabriella, Vieland Ágnes UTE/HASE 5:36 1
TC-V2 Pásztorné Kovács Joli, Pásztor Gyula Kiskunlacháza DSE 5:03 1
TC-V2 Koch Marianne Judith, Rozgonyi László Kiskunlacháza DSE 5:10 2
TC-V2 Salzer Tünde, Szatmári József MVSE Mosonmagyaróvár 5:28 3
TC-V2 Szecsődi András, Sárdi Anett Kapuvár 5:53 4
TC-V2 Haraszti Géza, Boros Gabriella AV SE 6:02 5
TC-V2 Molnár Róbert, Hajnal Ildikó Sukoró 6:10 6
TC-V2 Szép László, Szép Lászlóné Eurotrekking DNF  
TK-F1 50- Moharos Vilmos Velence 4:20 1
TK-F1 50- Rácz Miki Sukoró 4:47 2
TK-F1 50+ Neumann Gerely Szigethalom 4:48 1
TK-F1 50- Tamás Marcel   5:19 4
TK-F1 50- Németh Géiza Temesvár 5:29 5
TK-F1 50- Rácz Miklós István Sukoró 5:40 6
TK-F1 50+ Kristóf Tibor RSD Eszkimo SE 6:12 2
TK-F1 50- Kúti Zoltán   DNF  
TK-F1 50- Sándor Tamás Kiskunlacháza DSE DNF  
TK-F1 50- Reizinger Robert   DNF  
TK-F2 Bodovics Gábor, Metzger Péter   4:18 1
TK-F2 Fehér László, Fehér Bendegúz   4:19 2
TK-F2 Varga József Lajos, Palsa Ferenc   4:24 3
TK-F2 Kovács József, Horák Attila   5:06 4
TK-F2 Varga László, Borbély Sándor   6:11 5
TK-F2 Szűcs Zoltán, Cserpes Tibor Ferenc   6:13 6
TK-F2 Surányi Lala, Bak Károly   DNF  
TK-N1 50+ Hargitai Katalin   5:52 1
TK-N1 50+ Mátyás Barbara   6:02 2
TK-N1 50+ Schnitzer Laura   6:27 3
TK-N2 Fekete Csenge, Angyal Villő   5:24 1
TK-V2 Fekete István, Fekete Melinda Szigethalom 4:17 1
TK-V2 Budaházy Eszter, Kolb Tamás Pörnyeszi Team Óbuda 4:47 2
TK-V2 Bak Istvánné, Bak István Kiskunlacháza DSE 5:38 3
TK-V2 Fehér József, Fehérné Sipos Enikő TVO SE Budapest 5:53 4