7 sziget maraton - eredmények 2014

Egyesület Névek Kategória Idő
  Koller Dániel Gyerek kajak fiú 1 (félmaraton) 00:55:24
  Koller András Gyerek kajak fiú 1 (félmaraton) 00:56:15
  Gláz Dominik Gyerek kajak fiú 1 (félmaraton) 00:57:30
  Iványos Medárd Gyerek kajak fiú 1 (félmaraton) 00:58:03
  Novák Zsombor, Novák Botond Gyerek kajak fiú 2 03:00:46
  Sümegi Zsófia Gyerek kajak leány 1 02:54:47

 

  Egyesület Nevek Kategória Idő
1   Horváth Dorka,Horváth Virág,Horváthné Kovács Katalin,Horváth Antal Családi-Baráti Kenu 4 3:54:43
1 Kajak Akadémia Fülep András,Fülep Dániel,Fülep Gábor,Fülep Márton Kajak 4 2:30:52
1 WeKing SKKE Lillik Zoltán,Sánta Tamás,Kovács Marianna,Sántáné Tóth Andrea,Horváth Attila,Povenszki Gizella Óriás 3:59:59
1 Ráckeve Nagy Iván Outrigger 3:29:13
1 Lacházi sárkány Feigl Gábor, Kapitány Zoltán, Bertalan György, Kovács Kati,Szabóné Józsa Kati, Kovácsné Markó Kati, Kovács Ferenc,Kovács Flórián, Berecz Ádám, Tóth Zsolt,Nagyszegi Bence, Kovács Gabi Nagyszegi Gábor, Nagy Csaba,Mészáros Miklós, Fülöp István, Kovácsné Edina, Fülöp Hédi,Kovács Roszka, Placsintár Gregori, Horákné Vida Krisztina Sárkány 3:01:13
2 Ráckevei Sárkány Kirchner Árpád, Simon László, Csomor Krisztián, Németh Attiláné,Németh Attila, Kiss-Szirmay Félix, Holczreiter Erzsébet, Kiss-Szirmay Richárd,Baloghné Pesthy Irén, Balogh Zsolt, Majer Sára Lőrincz Réka,Rideg Roland,, Sárkány 3:52:06
1 Budapest Barna György Tengeri kajak Férfi 1 3:01:07
2 Vonyarcvashegy Turi Attila István Tengeri kajak Férfi 1 3:03:09
3 Arad Nemes Cristian Tengeri kajak Férfi 1 3:05:14
4 DSE Bondor Balázs Tengeri kajak Férfi 1 3:07:47
5 DragonAqua Bartos Zoltán Tengeri kajak Férfi 1 3:13:22
6   Nagy Sándor Tengeri kajak Férfi 1 3:23:13
7 Szigetszentmiklós V.S.E dr.Horváth Tibor Tengeri kajak Férfi 1 3:52:32
8 Szigetszentmárton id. Szomorjai Ferenc Tengeri kajak Férfi 1 4:2:12
9   Szomorjai Ferenc Tengeri kajak Férfi 1 4:16:40
1 Pörnyeszi Team Kassai Álmos Túrakajak Férfi 1 50 cm-nél keskenyebb 2:31:44
2 SZINGO SE Moharos Vilmos Túrakajak Férfi 1 50 cm-nél keskenyebb 2:50:42
3 DSE Kiskunlacháza Basa Zsolt Túrakajak Férfi 1 50 cm-nél keskenyebb 3:16:0
4 Bécs Sallay Miklós Túrakajak Férfi 1 50 cm-nél keskenyebb 3:17:24
5   Hegedűs Béla Túrakajak Férfi 1 50 cm-nél keskenyebb 3:23:17
6   Surányi Lajos Túrakajak Férfi 1 50 cm-nél keskenyebb feladta
7   Kovács Antal Túrakajak Férfi 1 50 cm-nél keskenyebb feladta
1 Építők Idei Márton Túrakajak Férfi 1 50 cm-nél szélesebb 3:0:33
2 Szigethalom Neumann Gergely Túrakajak Férfi 1 50 cm-nél szélesebb 3:10:0
3   Kristóf Tibor Túrakajak Férfi 1 50 cm-nél szélesebb 3:10:15
4 SZSZVSE Hajdu István Túrakajak Férfi 1 50 cm-nél szélesebb 3:15:34
5 Dunaharaszti Dóra Sebestyén Túrakajak Férfi 1 50 cm-nél szélesebb 3:19:12
6 Ráckeve Kalocsai Sándor Túrakajak Férfi 1 50 cm-nél szélesebb 3:23:29
7   Szabadkai Gábor Túrakajak Férfi 1 50 cm-nél szélesebb 3:23:30
8 Timisoara (Temesvar) Sebastian Iovanel Túrakajak Férfi 1 50 cm-nél szélesebb 3:24:54
9 MVM Óbuda Geönczeöl Gáspár Túrakajak Férfi 1 50 cm-nél szélesebb 3:28:17
10   Kátai László Túrakajak Férfi 1 50 cm-nél szélesebb 5:10:40
11   Gulyás Ferenc Túrakajak Férfi 1 50 cm-nél szélesebb feladta
1 Szigetszentmiklós Bodovics Gábor,Metzger Péter Túrakajak Férfi 2 2:48:13
2 Kiskunlacháza Balogh László,Boros Gyula Túrakajak Férfi 2 2:49:55
3 Kiskunlacháza Horváth Attila,Kovács József Túrakajak Férfi 2 2:50:24
4 Géza Norbert Plexi Design VSE Tóth György,Metzger Tibor Túrakajak Férfi 2 2:54:54
5 Lacházi Vad Darazsak SE Fehér Bendeguz,Fehér Mázlista László Túrakajak Férfi 2 2:55:9
6 Budapest Lőrincz Géza,Willinger Krisztián Túrakajak Férfi 2 3:0:22
1 DSE Kiskunlacháza Szöllősi Judit Túrakajak Női 1 50 cm-nél keskenyebb 3:19:37
2 Ráckeve Nagy Erika Túrakajak Női 1 50 cm-nél keskenyebb 3:23:10
1 Építők Princess Réka Túrakajak Női 1 50 cm-nél szélesebb 3:32:4
1 KDSE Szigethalom Fekete Csenge,Vezér Panni Túrakajak Női 2 2:56:14
2 RSD Eszkimó SE Szűcs Edit,Vince Petra Túrakajak Női 2 3:27:31
1 Pörnyeszi Team Budaházy Eszter,Kolb Tamás Túrakajak vegyes 2 2:49:46
2 Szigethalom Fekete István,Fekete Melinda Túrakajak vegyes 2 2:53:33
3 Göd SE Nagy Fanni,Nagy Árpád Túrakajak vegyes 2 2:58:46
4 RSD Eszkimo SE Mókos Emese,Vincze Róbert Túrakajak vegyes 2 3:5:2
5 Kikunlacháza DSE Bak Istvánné,Bak István Túrakajak vegyes 2 3:30:38
6 HASE Varga Ilona,Lukács László Túrakajak vegyes 2 3:43:30
1   Borzsák Márton Túrakenu 1 feladta
1 Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület Jakab Gábor,Jakab Péter,Úri Tamás Túrakenu 3 3:21:1
2 Faltusz Team Faltusz Róbert,Nagy Péter,Kószás Estilla Túrakenu 3 3:25:34
3 DSE Kiskunlacháza Csákó István,Csimma Roland,Jeney László Túrakenu 3 3:30:29
4 Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület Rukkel László,Tóth Ernő,Víg Géza Túrakenu 3 4:4:1
5 Szigetszentmiklós Horváth Ádám,Haszon Dávid,Nabilek Dávid Túrakenu 3 4:55:40
1 Szentendre Pétervári Pál,Süvegh László,Trenka Zsombor,Trenka Gergely Túrakenu 4 3:5:19
2 Szanazug Polgár Ferenc,Ilyés Edit,Koppányi László,Kiss Csaba Túrakenu 4 3:5:33
3   Adolf Balázs,Gallai Márk,Horváth Márton,Székely Bendegúz Túrakenu 4 3:20:27
4 Kiskunlacháza DSE / Szanazug Boros Zsuzsanna,Fehér Gabriellla,Szomor Julianna,Virág Attila Túrakenu 4 3:43:22
5   Rapcsák László,Klemencz Henrik,Jónás Zoltán,Csákó Zita Túrakenu 4 3:57:13
6 Kiskunlacháza Vámos Zoltán,Vámosné Juhász Erzsébet,Takácsné Szalai Szilvia,Takács György Túrakenu 4 4:16:25
1 Csepel Pataki András,Tóth János Túrakenu Férfi 2 3:5:55
2 Opel Körös Tóth Péter Árpád,Iványi Zoltán Túrakenu Férfi 2 3:6:8
3 DSE Kiskunlacháza Szabó Attila,Sándor Dániel Túrakenu Férfi 2 3:12:55
4 Hase-Ganz/Bp Kakas Tamás,Pobori Krisztián Túrakenu Férfi 2 3:16:9
5 Gödi SE Német István,Sinkó László Túrakenu Férfi 2 3:23:35
6 Kiskunlacházi DSE Denke Sándor,Foki Vilmos Túrakenu Férfi 2 3:34:27
7 Kiskunlacháza DSE Erényi Zoltán,Kovács Antal Túrakenu Férfi 2 3:50:44
8 Kiskunlacháza Gömöri Péter,Haraszti Lajos Túrakenu Férfi 2 3:59:45
1 UTE - Merkapt SE / Budapest Pozsonyi Gabriella,Zakar Edina Túrakenu Női 2 4:5:45
1 Pörnyeszi Team Enikő Carpenter,Molnár Rajmond Túrakenu vegyes 2 3:33:24
2 Kiskunlacházi DSE Koch Marianne Judith,Rozgonyi László Túrakenu vegyes 2 3:35:10
3 DSE Kiskunlacháza Pásztorné Kovács Joli,Pásztor Gyula Túrakenu vegyes 2 3:35:54
4 Kiskunlacházi DSE Aipliné Tóth Ilona,Aipli Sándor Túrakenu vegyes 2 3:42:24
5 RSD Eszkimo SE Rell Magdolna,Rell Lajos Túrakenu vegyes 2 3:45:35
6 Budapest Szecsődi András,Sárdi Anett Túrakenu vegyes 2 feladta
1   Sarkadi Nagy Márton Versenykajak 1 2:32:37
2 UTE Tisza Dávid Versenykajak 1 2:45:35
3   Fridrich Imre Versenykajak 1 2:46:50
4 Ráckeve SE Bárány László Versenykajak 1 2:49:28
5 Ráckeve Városi Sportegyesület Schneider Tamás Versenykajak 1 2:54:58
6   Bacsó Károly Versenykajak 1 3:0:38
7   Balogh Gábor Versenykajak 1 3:16:50
8   Bálint Richárd Versenykajak 1 3:23:52
9 Kiskunlacháza Igaz Antal Versenykajak 1 3:30:8
10 Temesvar Nemeth Geiza Versenykajak 1 3:31:10
11 Budapest Kolozsi Tibor Versenykajak 1 3:32:47
12 Ráckeve Városi Sportegyesület Koós Bence Versenykajak 1 feladta
13   Reviczky Zsombor Versenykajak 1 feladta
1 Ráckeve kajak-kenu Nagy Gréta Versenykajak 1 női 3:28:39
1 Ráckeve Városi Sportegyesület Horváth Kristóf Versenykajak 1 ifi 2:37:52
2 Ráckeve kajak-kenu Kaszai Zoltán Versenykajak 1 ifi 2:48:35
3   Nagy Marcell Versenykajak 1 ifi 3:20:4
1   Süvegh András,Pálfi Máté Versenykajak Férfi 2 2:31:2
2 MTK Földi Viktor,Kovács Zsolt Versenykajak Férfi 2 2:41:57
3   Cernescu Marius,Belecciu Mihai Versenykajak Férfi 2 2:49:56
4   Németh László,Schmidt Sándor Versenykajak Férfi 2 2:54:9
1 Ráckeve kajak-kenu Kaszai Lili,Nagy Napsugár Versenykajak Női 2 3:1:22
1   Lakner Zita Versenykenu 1 3:52:8