Dunakiliti Maraton Végeredmények

Kenuk

Rajtszám Kategória Nevek Egyesület Idő Helyezés
365 Versenyhajó- kenu Molnár Gábor     1
29 TC-F2 Pataki András, Farkas Péter Pörnyeszi Team 04:02 1
44 TC-F2 Pobori kRisztián, Kakas Tamás   04:02 2
200 TC-F2 Tóth Péter Árpád, Iványi Zoltán Opel Kőrös Békéscsaba 04:08 3
11 TC-F2 Angyal Henrik, Balogh Gábor KDSE Szigethalom 04:21 4
272 TC-F2 Hajdú István, Víg Géza Szigetszentmiklós VSE 04:46 5
13 TC-F2 Fekete Gábor, Neumann Gergő   04:55 6
361 TC-F2 Antal Máté, Olasz Nándor Vác 05:05 7
398 TC-F2 Földes Máté, Manczal Rolnad   04:09 8
396 TC-F2 Barakka Károly, Vígh Péter Kalandor Vízitúra 05:10 9
437 TC-F2 Wagner Zoltán, Wagner Áron   06:41 10
37 TC-V2 Pásztorné Kovács Joli, Pásztor Gyula DSE Kiskunlacháza 04:25 1
358 TC-V2 Kószás Estilla, Faltusz Róbert Faltusz Team 04:26 2
7 TC-V2 Koch Marianne Judith, Rozgonyi László DSE Kiskunlacháza 04:34 3
89 TC-V2 Hargitai KatalinV arga Béla FSZSZVSE 04:38 4
400 TC-V2 Áts Enikő, Tóth János   04:41 5
394 TC-V2 Barna György, Barnáné Bozárdi Petra   05:01 6
393 TC-V2 Balog Dóra, Besztercei Csaba Vadkacsa vizitelep 05:03 7
387 TC-V2 Spec Zdenek Herzan, Lucia Hollá   04:13 1
356 TC-N2 Mizithropulu Andrea, Pozsonyi Gabriella Szanazug- Óbuda 05:15 1
48 TC-3 Jakab Gábor, Jakab Péter, Úri Tamás Szigetszentmiklós VSE 04:17 1
8 TC-3 Lillik Zoltán, Aipli Sándor, Horváth Attila   04:19 2
395 TC-3 Mészáros Bence, Kiss Bence, Kiss Péter Göd 04:20 3
415 TC-3 Ádám Dóra, Nagy Péter, Szabó Attila   04:29 4
389 TC-3 Vida Valéria, Temesi Ernő, Strausz Krisztián   05:00 5
399 TC-3 Fehér Jófezs, Fehérné Sipos Enikő, Dolmányi Anikó   05:16 6
329 TC-3 Papinót Levente, Varga Martin, Varga Ágoston   06:31 7
436 TC-3 Wagner Tamás, Wagner Balázs, Kovács György   06:38 8
118 TC-3 Juhász Péter, Czuzi Krisztina, Gergő   07:00 9
111 TC-4 Lenchés Ádám, Gallai Márk, Adolf Balázs, Horváth Márton   03:58 1
499 TC-4 Virág Attila, Kiss Csaba, Fábián Gergő, Polgár Ferenc Szanazug 03:58 2
428 TC-4 Adolf Géza, Adolf Anna, Adolf András, Pétervári Pál   04:03 3
196 TC-4 Horváth János, Bézi Ferenc, Deák Csaba, Krisztián Gergő   04:43 4
19 TC-4 Boros Zsuzsanna, Rabcsák László, Szomor Julianna, Szikora Tibor Kiskunlacháza DSE 04:47 5
392 TC-4 Berger Péter, Szente László, Huja Adri, Pozsonyi Ági   04:49 6
397 TC-4 Németh András, Némethné Tudja Éva, Till György, Dr. Óturai Ágnes   05:01 7
386 TC-4 Drienyovszki László, Elsholtz László, Erényi Zoltán, Mihályi Dezső   06:31 8

Kajak

Rajtszám Kategória Nevek Egyesület Idő Helyezés
020 SEAKF1 Turi Attila Pelso Keszthely 04:12 1
391 SEAKF1 Skoda Tamás Kormorán Kenu 04:23 2
357 SEAKF1 Szalai József Törökbálint 04:28 3
412 SEAKF1 Frank József   04:43 4
390 SEAKF1 Bedi Tamás Kormorán Kenu 04:46 5
401 SEAKF1 Marian Spanik Bratislava 04:48 6
406 SEAKF1 Schnitzer Zoltán   05:05 7
366 SEAKF1 Paska Balázs Dombóvári Hangulat SE 05:28 8
402 SEAKF1 Jozef Malinovsky Bratislava 05:31 9
368 SEAKF1 Filiczky Tibor Tátrai Mormota 06:10 10
405 SEAKF1 Tomacsek Tamás Pentele TE Feladta  
388 SEAKF1 Petr Kubu   03:57 Az első rajttal elment, ezért ebbből a kategóriából töröltük!
403 SEAKN1 Monika Hudackova Bratislava 05:31 1
31 TKF1 50- Németh Geiza Temesvár 03:55 1
43 TKF1 50- Sebastian Iovanel Temesvár 04:15 2
418 TKF1 50+ Palsa Ferenc   03:55 1
367 TKF1 50+ Horváth Csaba Dombóvári Hangulat SE 04:42 2
360 TKF1 50+ Rovó András Jezer Vizitúrázók 05:20 3
359 TKN1 50+ Angyal Brigitta KDSE Szigethalom 04:27 1
416 KF-1 Salga István MVSE Móvár 03:28 1
411 KF-1 Pálfi Máté Szentendrei Kajak-Kenu 03:34 2
409 KF-1 Süvegh András Szentendrei Kajak-Kenu 03:34 3
432 KF-1 Kóródi Lőrinc MVSE Móvár 03:48 4
417 KF-1 Velencei Zoltán MVSE Móvár 03:48 5
160 KF-1 Timár Zoltán   03:54 6
120 KF-1 Körmendi László Bajai Spartacus SC 04:09 7
408 KF-1 Marek Rybár Geronimo Bratislava 04:45 8
433 KF-1 Juraj Meszaros   05:35 9
414 KF-1 Szűcs Zoltán   06:21 10
413 KF-1 Cserpes Tibor Ferenc   06:22 11
407 K2 Marius Cernescu, Mihai Belecciu Temesvár 03:35 1
429 K2 Laube Dániel, Németh Dániel MVSE Mosonmagyaróvár 03:35 2
012 K2 Fekete Csenge, Angyal Villő KDSE Szigethalom 04:24 3
277 TK-F2 Földi Viktor, Bak Károly Kiskunlacháza DSE 03:40 1
41 TK-F2 Metzger Péter, Bodovics Gábor Szigetszentmiklós VSE 03:41 2
259 TK-F2 Horák Attila, Kovács József Kiskunlacháza DSE 03:49 3
21 TK-F2 Sándor Tamás, Fehér László Kiskunlacháza DSE 03:55 4
014 TK-V2 Fekete Melinda, Fekete István KDSE Szigethalom 03:58 1
016 TK-V2 Fekete Zsófia, Jászai Kornél KDSE Szigethalom 04:26 2
410 KN-1 Süvegh Zsófia Szentendrei Kajak-Kenu 03:51 1
404 KN-1 Silvia Hudková   04:51 2
434 KN-1 Mátyás Barbara   05:16 3

Friss túrázó

Rajtszám Kategória Nevek Egyesület Idő Helyezés
440 MK-N1 Kocsis Rozi MVSE Móvár 01:07 1
442 MK-N1 Takács Anna MVSE Móvár 01:07 2
441 MK-N1 Tolnai Boglárka MVSE Móvár 01:07 3
448 MK-N1 Molnár Melani MVSE Móvár 01:08 4
446 MK-N1 Kende Barbara MVSE Móvár 01:11 5
451 MK-F1 Nagy Milán MVSE Móvár 00:54 1
113 MK-F1 Pocsai Martin MVSE Móvár 01:01 2
443 MK-F1 Szilágyi Benedek MVSE Móvár 01:02 3
109 MK-F1 Kóródi Vencel MVSE Móvár 01:03 4
444 MK-F1 Korner Attila MVSE Móvár 01:04 5
112 MK-F1 Horváth Balázs MVSE Móvár 01:04 6
449 MK-F2 Molnár Máté, Fazekas Somló MVSE Móvár 01:04 1
447 MK-F2 Csók-Takács Dominik, Kende Zoltán MVSE Móvár 01:21 2
430 KF1 Perger József   01:08 1
450 KF1 Szőke Dominik   01:08 2
420 KF1 Csonka Bence Graboplast Győr 01:10 3
445 KF1 Kende Bence   01:12 4
116 KF1 Biewald Attila   01:13 5
425 KF1 Henézi Dániel Graboplast Győr 01:18 6
421 KF1 Zugmann Péter Graboplast Győr 01:18 7
427 KF1 Horváth Szabolcs Graboplast Győr 01:21 8
419 KF1 Lövész László Graboplast Győr 01:24 9
424 KF1 Bódi Árpád Graboplast Győr 01:25 10
452 KN1 Németh Martina MVSE Móvár 00:50 1
438 KN1 Smuk Barbara MVSE Móvár 00:58 2
453 KN1 Élő Kata MVSE Móvár 01:02 3
114 KN1 Oláh Bernadett MVSE Móvár 01:03 4
184 KN1 Regele Barbara Duna SZTK 01:12 5
454 KN1 Morvay Adelina MVSE Móvár 01:13 6
426 KN1 Domján Eszter   01:22 7
422 KN1 Molnár Zsófia   01:26 8
182 KN1 Karácsony Tünde Duna SZTK 01:32 9
431 K2 Pergerné Kozma Katalin, Bálint Miklós   00:59 1
456 K2 Morvai Andrea, Klszák Tamás Dömsödi Utánpótlás SE 01:01 2
423 K2 Barta Dorottya, Molnár Melissza   01:14 3
439 K2 Horváth Renáta, Nagy Emőke     4
362 C4 Hegyi Gábor, Hegyi Lili, Élő Eszter, Rigó Ágoston   01:07 1
117 C4 Takács László, Doholuczki Magdolna, Takács Zsombor, Takács Fruzsina   01:08 2
363 C4 SzabóLászló, Szabó Csekei Tímea, Szabó Júlianna, SzabóLuca   01:24 3
364 C4 Szabó Gábor, Szabó Zsombor, Szabó Eszter, Hideghéti Tibor   01:24 4
455 C4 Fehér Viola, Pádi Máté, Gulácsi Fanni, Dömötör Virág   01:41 5
435 C1 Cseh Tamás MVSE Móvár 00:55 1
457 C2 Szedilek Iván, Horváth Katalin   Feladta