IV. Kézi hajtásúak napja eredmények

Idő Össz.hely. Hely. KATEGÓRIA Egyesület Versenyzők
02:52:05 89 1 C1   Lakner Zita
01:42:12 4 1 K1   Lukács István
01:56:35 7 2 K1   Mocsáry Viktor
01:56:36 8 3 K1 Gödi SE Bíró Zsombor
01:56:40 9 4 K1 Gödi SE Seregi Balázs
01:56:47 10 5 K1   Matyus János Mátyás
01:59:19 11 6 K1   Vidacs Damian
02:01:01 13 7 K1 UTE Tisza Dávid
02:01:57 16 8 K1   Horváth Csenge Flóra
02:03:02 18 9 K1   Sinkó Panna Krisztina
02:03:30 21 10 K1 KDSE Medveczky Erika
02:03:56 22 11 K1 Szentendrei Kajak-Kenu Se. Süvegh Zsófia
02:11:48 29 12 K1 Ráckeve Városi Sportegyesület Bárány László
02:12:03 30 13 K1 Fémalk-Bomba AVSE Mórász András Pál
02:13:19 32 14 K1 Bajai Spartacus Körmendi László
02:17:23 40 15 K1 Fémalk-Bomba AVSE Mórász Ferenc
02:29:40 59 16 K1 RSD Eszkimó SE Gromann Richárd
02:30:18 60 17 K1 KDSE Potoniec Zsófia
02:30:20 61 18 K1 KDSE Kákai Réka
02:52:59 92 19 K1 Göd Kollár Péter
01:42:09 3 1 K2 Szentendrei Kajak-Kenu Se. Süvegh András, Pálfi Máté
02:00:53 12 2 K2 Ráckeve Városi Sportegyesület Kovács Zsolt, Horváth Kristóf
02:01:47 15 3 K2 Nautic Banat Timisoara Cernescu Marius, Belecciu Mihai
02:04:30 23 4 K2 KDSE Vezér Panna, Bukovszky Szonja
02:20:41 45 5 K2   Herbei Dan, Popovici Ovidiv
02:27:31 55 6 K2 Dunakeszi Vona Csaba Béla, Vona Csaba
02:14:17 33 1 SEAK-F1 Agárd Bacsa György
02:14:24 34 2 SEAK-F1 Pelso Keszthely Turi Attila
02:18:26 43 3 SEAK-F1 Szfvár Szekeres Miklós
02:20:33 44 4 SEAK-F1 Szentendrei Kajak-Kenu SE Benke Kálmán
02:26:17 53 5 SEAK-F1   Bartos Zoltan
02:42:54 74 6 SEAK-F1 Arad Nemes Cristian
02:52:38 91 7 SEAK-F1 Szfvár Teller Gábor
03:01:36 97 8 SEAK-F1 Pyris Bt Mihályfi Gábor
03:18:04 106 9 SEAK-F1 Pyrus Tengeri Kajak Katona Gábor
02:53:01 93 1 SEAK-N1   Regele Barbara
03:01:48 98 2 SEAK-N1 Pyrus Tengeri Kajak Gohér Tímea
02:22:53 47 1 TC-3 Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület Jakab Gábor, Jakab Péter, Úri Tamás, Maróti István
02:34:41 64 2 TC-3 Budapest Mészáros Bence, Kiss Bence, Kiss Péter,
02:35:21 65 3 TC-3 WeKing SKKE Horváth Attila, Lillik Zoltán, Sánta Tamás,
02:48:44 80 4 TC-3 Pócsmegyer Käfer Soma, Vas Péter, Gábor Kruinszki,
02:58:53 96 5 TC-3 ASI Budapest Csákó István, Balczer Márton, Fodor Bence,
03:10:15 100 6 TC-3 Budapest Till György, Dr. Óturai Ágnes, Tőkés Kinga,
03:13:07 102 7 TC-3 Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület Rukkel László, Szabó László, Laczka József, Víg Géza
02:16:10 38 1 TC-4 Szentendrei Kajak-Kenu Se. Adolf Balázs, Lenchés Ádám, Horváth Márton, Gallai Márk
02:29:07 58 2 TC-4   Juhász Andrea, Polgár Ferenc, Virág Attila, Iványi Zoltán
02:36:35 66 3 TC-4 Szigetszentmiklósi VSE Kovács Balázs, Pallag György, Gyömbér Zsolt, Metzger Tibor
02:56:38 95 4 TC-4   HORVÁTH JÁNOS, DEÁK CSABA, BÉZI FERENC, KRISZTIÁN GERGŐ
03:14:11 103 5 TC-4 DSE Kiskunlacháza Boros Zsuzsanna, Fehér Gabriella, Szomor Julianna, Szikora Tibor
03:26:00 109 6 TC-4 ELTE-BEAC-Kajak-kenu Kurcz Dániel, Pallagi Tamás, Sasfalvi Tibor, Milinkó István
02:12:29 31 1 TC-F2 Szentendrei Kajak-Kenu Se. Pétervári Pál, Süvegh László
02:14:27 35 2 TC-F2 Pörnyeszi Team Pataki András, Farkas Péter
02:17:51 41 3 TC-F2 Csepel KKE Tóth János, Ódor Csaba
02:24:13 48 4 TC-F2 DSE KISKUNLACHÁZA Szabó Attila, Sándor Dániel
02:29:04 57 5 TC-F2   Kakas Tamás, Pobori Krisztián
02:34:17 63 6 TC-F2 KDSE Angyal Henrik, Balogh Gábor
02:46:29 79 7 TC-F2   Denke Sándor , Jónás Zoltán
03:26:22 110 8 TC-F2 KDSE Fekete Gábor, Sághy Attila
02:36:39 67 1 TC-V2 DSE Kiskunlacháza Koch Marianne Judith, Rozgonyi László
02:39:38 68 2 TC-V2 DSE Kiskunlacháza Pásztor Gyula, Pásztorné Kovács Joli
02:39:52 69 3 TC-V2 DSE KISKUNLACHÁZA Aipliné Tóth Ilona, Aipli Sándor
02:40:03 70 4 TC-V2 Faltusz Team Koszas Estilla, Faltusz Robert
02:45:18 76 5 TC-V2 kiskunlacháza DSE Horváthné Kovács Katalin, Horváth Antal
02:50:29 85 6 TC-V2 Gyulai Várfürdő Kormorán Búváriskola Czene Ferenc, Árgyelán Adrienn
02:50:35 86 7 TC-V2 Vadkacsa egyesület Balogh Dóra, Beszterczei Csaba
02:56:03 94 8 TC-V2 Dunakiliti Varga Béla, Hargitai Katalin
03:12:28 101 9 TC-V2 Szentendrei Kajak-Kenu Se. Adolf Anna, Rittgasser Ákos
03:18:28 108 10 TC-V2 GKM SE Lázár György, ??
03:33:21 112 11 TC-V2 DSE Ádám Dorottya, Rapcsák László
02:01:40 14 1 TK-F1-50- Velence Moharos Vilmos
02:07:50 27 2 TK-F1-50- Team Pornyeszi Molnár Rajmond Melák
02:15:47 37 3 TK-F1-50- Temesvar Nemeth Geiza
02:21:38 46 4 TK-F1-50- Budapest Sallay Miklós
02:30:46 62 5 TK-F1-50- Temesvar Sebastian IOVANEL
02:42:08 72 6 TK-F1-50- Dunaharaszti Tóth György
02:42:53 73 7 TK-F1-50-   Tamas Marcel
02:51:23 87 8 TK-F1-50-   Rácz Miklós
03:17:19 104 9 TK-F1-50- Szigetszentmiklós Szabó Sándor
03:17:21 105 10 TK-F1-50- Szigetszentmiklós SE Potondi László
02:25:09 50 1 TK-F1-50+ Szigethalom Neumann Gergő
02:25:15 51 2 TK-F1-50+ Szigetújfalu Kristóf Tibor
02:26:06 52 3 TK-F1-50+ Dunaharaszti Dóra Sebestyén
02:41:58 71 4 TK-F1-50+ Ráckeve Kalocsai Sándor
02:44:15 75 5 TK-F1-50+   Kovács András
02:03:15 19 1 TK-F2 Kiskunlacháza Horák Attila, Kovács József
02:07:22 24 2 TK-F2 DES Kiskunlacháza Sándor Tamás, Fehér László
02:07:52 28 3 TK-F2 Szigetszentmiklósi Vízisport Egyesület Bodovics Gábor, Metzger Péter
02:15:11 36 4 TK-F2 Budapest Lőrincz Géza, Willinger Krisztián
02:17:22 39 5 TK-F2   Geönczeöl Gáspár, Geönczeöl Péter
02:27:18 54 6 TK-F2 Dunaújváros Breining Péter, Geiszler Tamás
02:48:47 82 7 TK-F2 KDSE Potoniec Vencel, Szegedi Kevin Róbert
02:18:20 42 1 TK-N1-50- KDSE Angyal Brigitta
03:18:26 107 1 TK-N1-50+ UTE Pozsonyi Gabriella
03:28:10 111 2 TK-N1-50+ Római SE Nagy Éva
02:07:31 26 1 TK-N2 KDSE Fekete Csenge, Angyal Villő
02:02:13 17 1 TK-V2 Gödi SE Nagy Fanni, Nagy Árpád
02:03:26 20 2 TK-V2 Pörnyeszi Team Óbuda Kolb Tamás, Budaházy EszterKolb Dóra
02:07:27 25 3 TK-V2 KDSE Fekete Melinda, Fekete István
02:25:01 49 4 TK-V2 Törökbálint Tasnádi Kinga, Szalai József
02:46:04 78 5 TK-V2 Angyalföld Vajda Máté Csaba, Szabó Veronika
02:48:49 83 6 TK-V2 KDSE Fekete Zsófia, Rácz Dominik
02:52:20 90 7 TK-V2 HASE Varga Ilona, Lukács László
feladta     K1 RSD Eszkimó SE Bordács Imre
feladta     Kajak 1 OPEN   Potoniec Péter
feladta     Kajak 1 OPEN GKM SE Horváth Eszter
feladta     Kenu 3-4 OPEN Szszmiklós Vízisport Egylet Nagyné Molnárka Tünde, Veresné Köblös Eleonóra, Faith Márton
feladta     TC-3 ELTE-BEAC-Kajak-kenu Sótonyi Zita, Naghi Eszter, Jakab Benjamin
feladta     TK-F1-50+ Budapest Szecsődi András
feladta     TK-N1-50+ GKM SE Tóth Emese
feladta     TK-N1-50+ Kaposvár Sárdi Anett

Friss túrázó

01:56:06     Kajak 1 OPEN   Koczka Katalin
02:48:46     Kajak 1 OPEN   Kálmánczhelyi Gábor
02:49:59     Kajak 1 OPEN GKM SE Kristó Márta
02:28:29     Kajak 1 OPEN Kecskeméti Sportiskola (KESI) Kecskemét Karsza László
02:51:46     Kenu 1-2 OPEN Göd Németh Péter, Sidó Gábor
02:45:37     Kenu 1-2 OPEN Duna-Régió Víziturisztikiai Szövetség Klemencz Henrik, Horváth Csaba
feladta     Kenu 1-2 OPEN Göd SE / Göd Barta Iván, Katona Ági
03:08:46     Kenu 1-2 OPEN Vác Horlik Lászl, Ács Péter
01:39:00     Egyéb Vác Tölgyesi Diána
01:39:01     Egyéb Vác Wachtler Edit
01:48:00     Egyéb Tatai Sárkányok Berzsenyi Zsófia, Nagy Zoltán, Dunárné Babicz Ágnes,
Seper Árpád, Dik József, Izsó László, Kohl Kriszta, Tari József,
Papp Marcsi, Mészáros Éva, Juhász Éva, Longauer Péter
Longauer Nóra, Varga Imre, Rabi Ildikó, Czink Erzsébet