7 sziget maraton 2015 eredmények

Helyezés Versenyzők Kategóriák Idő
1 Pétervári Pál, Süvegh László túra kenu férfi páros (TC-F2) 2:36:8
2 Pataki András-Farkas Péter túra kenu férfi páros (TC-F2) 2:36:24
3 Tóth Péter Árpád , Iványi Zoltán túra kenu férfi páros (TC-F2) 2:40:15
4 Kakas Tamás, Pobori Krisztián túra kenu férfi páros (TC-F2) 2:40:45
5 Sándor Dániel, Szabó Attila túra kenu férfi páros (TC-F2) 2:50:50
6 Kovács Antal, Erényi Zoltán túra kenu férfi páros (TC-F2) 2:58:31
7 Csömöri Péter, Haraszti Lajos túra kenu férfi páros (TC-F2) 3:12:53
8 Fekete Gábor, Markovics Zoltán túra kenu férfi páros (TC-F2) 3:17:9
9 Haraszti Zoltán, Jónás Zoltán túra kenu férfi páros (TC-F2) 3:36:48
1 Koch Marianne Judith - Rozgonyi László túra kenu vegyes páros (TC-V2) 2:56:39
2 Pásztorné Kovács Joli, Pásztor Gyula túra kenu vegyes páros (TC-V2) 2:57:41
3 Kószás Estilla, Faltusz Róbert túra kenu vegyes páros (TC-V2) 3:4:10
4 Varga Béla, Hargitai Katalin túra kenu vegyes páros (TC-V2) 3:11:41
5 Salzer Tünde-Szatmári József+Fifi túra kenu vegyes páros (TC-V2) 3:14:0
6 Rell Lajos, Szűcs Edit túra kenu vegyes páros (TC-V2) 3:17:46
1 Angyal Henrik, Tóth János, Balogh Gábor hármas túra kenu (TC-3) open 2:40:42
2 Jakab Gábor, Jakab Péter, Úri Tamás hármas túra kenu (TC-3) open 2:45:22
3 Aipli Sándor, Denke Sándor, Foki Vilmos hármas túra kenu (TC-3) open 2:47:49
4 Horák Attila, Lillik Zoltán, Sánta Tamás hármas túra kenu (TC-3) open 2:50:50
5 Mészáros Bence, Kiss Bence, Várnai Soma hármas túra kenu (TC-3) open 2:56:25
6 Csákó István; Csákó Zita ; Alberti Péter hármas túra kenu (TC-3) open 9:50:0
1 Adolf balázs, Horváth Márton, Lenchés Ádám, Gallai Márk négyes túra kenu (TC-4) open 2:37:9
2 Polgár Ferenc, Virág Attila, Juhász Andrea, Koppányi László négyes túra kenu (TC-4) open 2:40:0
3 Csapó Balázs, Dr. Horváth Tibor, Gyömbér Zsolt, ifj. Metzger Tibor négyes túra kenu (TC-4) open 2:49:44
4 Bézi Ferenc, Deák Csaba, Horváth János, Krisztián Gergő négyes túra kenu (TC-4) open 3:6:36
5 Csimma Vivien, Csimma Roland Gábor, Csimma Roland, Jeney László négyes túra kenu (TC-4) open 3:17:47
6 Boros Zsuzsanna, Fehér Gabriella, Szomor Julianna, Szikora Tibor négyes túra kenu (TC-4) open 3:33:7
1 Varga Zoltán, Báki Zsolt, Harton Gábor, Foki Vilmos, Gránicz Péter Óriás 3:24:57
1 Kiskunlacháza Sárkány 2:45:57
2 Ráckeve Sárkány 2:55:19
1 Bacsa György tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1) 2:35:5
2 Benke Kálmán tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1) 2:49:46
3 Mészáros András tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1) 3:2:41
4 Bak István tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1) 3:12:31
5 id. Szomorjai Ferenc tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1) 9:55:0
1 Tasnádi Kinga tengeri kajak női egyes (SEAK-N1) 3:46:39
1 Ádám Dorka, Rapcsák László torpedó 9:55:0
1 Boros Gyula, Földi Viktor László túra kajak férfi páros (TK-F2) 2:15:34
2 Bodovics Gábor, Metzger Péter túra kajak férfi páros (TK-F2) 2:15:36
3 Kovács Géza József, Horák Attila Hobó túra kajak férfi páros (TK-F2) 2:15:48
4 Surányi Lala, Bak Károly túra kajak férfi páros (TK-F2) 2:25:44
5 Geönczeöl Gáspár, Geönczeöl Péter túra kajak férfi páros (TK-F2) 2:27:3
1 Fekete István, Fekete Melinda túra kajak vegyes páros (TK-V2) 2:22:7
2 Nagy Fanni Nagy Árpád túra kajak vegyes páros (TK-V2) 2:27:2
3 Nagy Iván,Nagy Angyalka túra kajak vegyes páros (TK-V2) 2:40:23
4 Fehér László, Fehér Csenge, Fehér Anna túra kajak vegyes páros (TK-V2) 2:49:52
5 Szalai József, Dr. Kamenyiczky Viktória túra kajak vegyes páros (TK-V2) 2:50:9
6 Vajda Máté Csaba, Szabó Veronika túra kajak vegyes páros (TK-V2) 2:58:56
1 Molnár Rajmond túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) – 50 cm-nél keskenyebb kajakok 2:11:50
2 Szekeres Miklós túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) – 50 cm-nél keskenyebb kajakok 2:36:20
3 Sebastian IOVANEL túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) – 50 cm-nél keskenyebb kajakok 2:36:28
4 Nemeth Geiza túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) – 50 cm-nél keskenyebb kajakok 2:39:54
5 Sallay Miklós túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) – 50 cm-nél keskenyebb kajakok 2:42:46
6 Rácz Miklós túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) – 50 cm-nél keskenyebb kajakok 2:56:32
7 Koller Dániel II túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) – 50 cm-nél keskenyebb kajakok 3:4:52
1 Nagy Erika túra kajak női egyes (TK-N1-50–) – 50 cm-nél keskenyebb kajakok 2:45:13
2 Szöllősi Judit túra kajak női egyes (TK-N1-50–) – 50 cm-nél keskenyebb kajakok 2:52:11
3 Hubikné Tarján Éva túra kajak női egyes (TK-N1-50–) – 50 cm-nél keskenyebb kajakok 2:56:30
1 Góhér Tímea túra kajak női egyes (TK-N1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok 3:6:9
2 Jászainé Hajdú Rózsi túra kajak női egyes (TK-N1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok 3:14:14
3 Pozsonyi Gabriella túra kajak női egyes (TK-N1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok 3:19:9
1 Kristóf Tibor túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok 2:35:54
2 Herbei Dan túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok 2:37:10
3 Neumann Gergő túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok 2:39:37
4 Dóra Sebestyén túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok 2:41:54
5 Perger József túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok 2:44:23
6 Kalocsai Sándor túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok 2:48:10
7 Katona Gábor túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok 2:53:47
8 Vince Róbert túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok 2:54:16
9 Schrauf István túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok 2:54:56
10 Szecsődi András túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok 2:55:21
11 Székely Ede túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok 3:39:29
12 Szabó Sándor túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok 11:55:0
1 Süvegh András versenyhajó – kajak (K-1) férfi 2:8:20
2 Horváth Kristóf versenyhajó – kajak (K-1) férfi 2:16:1133
3 Tisza Dávid versenyhajó – kajak (K-1) férfi 2:16:20
4 Vidacs Damian versenyhajó – kajak (K-1) férfi 2:16:38
5 Schneider Tamás versenyhajó – kajak (K-1) férfi 2:16:48
6 Körmendi László versenyhajó – kajak (K-1) férfi 2:17:13
7 Novák Zsombor versenyhajó – kajak (K-1) férfi 2:20:30
8 Weimper József versenyhajó – kajak (K-1) férfi 2:21:50
9 Bárány László versenyhajó – kajak (K-1) férfi 2:22:23
10 Gulyás István versenyhajó – kajak (K-1) férfi 2:23:29
11 Rácz László versenyhajó – kajak (K-1) férfi 2:24:59
12 Novák Miklós versenyhajó – kajak (K-1) férfi 2:26:14
13 Németh Attila versenyhajó – kajak (K-1) férfi 2:28:45
14 Bozóki Barna versenyhajó – kajak (K-1) férfi 2:29:33
15 Novák Botond versenyhajó – kajak (K-1) férfi 2:30:31
16 Novák Csaba versenyhajó – kajak (K-1) férfi 2:36:40
17 Nagy Marcell versenyhajó – kajak (K-1) férfi 2:49:36
18 Técsi Levente versenyhajó – kajak (K-1) férfi 2:49:46
19 Boros Bominik versenyhajó – kajak (K-1) férfi 3:10:0
20 Gromann Richárd versenyhajó – kajak (K-1) férfi 10:0:0
1 Vince Petra versenyhajó – kajak (K-1) női 2:45:58
2 Nagy Gréta versenyhajó – kajak (K-1) női 2:53:48
1 Heincz Sándor, Urbán István páros versenyhajó – kajak (K-2) open férfi 2:2:30
2 Koós Bence - Kaszai Zoltán páros versenyhajó – kajak (K-2) open férfi 2:6:1
3 Novák Gábor, Ifj. Novák Gábor páros versenyhajó – kajak (K-2) open férfi 2:16:45
4 Belecciu Mihai, Cernescu Marius páros versenyhajó – kajak (K-2) open férfi 2:18:16
1 Vásárhelyi-Nagy Anna - Nagy Napsugár páros versenyhajó – kajak (K-2) open női 2:16:49
1 Kaszai Lili - Németh László páros versenyhajó – kajak (K-2) open vegyes 2:22:40
2 Rostás Máté, Sztojcsev Mercédesz páros versenyhajó – kajak (K-2) open vegyes 2:30:29
1 Kövér Márton versenyhajó – kenu (C) open F 2:8:20
1 Lakner Zita versenyhajó – kenu (C) open 3:14:37
Friss túrázók
Helyezés Versenyzők Kategóriák Idő
  Fehér Bendegúz Versenyhajók és egyéb (SUP, gumicsónak, ladik, egyéb...) - OPEN 1:19:40
  Vince Renáta Versenyhajók és egyéb (SUP, gumicsónak, ladik, egyéb...) - OPEN 1:59:49
  Kovács Zsolt Kajak 1 OPEN férfi 1:7:28
  Kovács Kristóf Kajak 1 OPEN férfi 1:15:31
  Bíró Máté Kajak 1 OPEN férfi 1:17:32
  Kovács Antal Kajak 1 OPEN férfi 1:20:1
  Kecskés András Kajak 1 OPEN férfi 1:21:37
  Schrauf Zsombor Kajak 1 OPEN férfi 1:22:1
  Basa László Kajak 1 OPEN férfi 1:25:26
  Szántó Bence Kajak 1 OPEN férfi 1:27:25
  Iványos Medárd Kajak 1 OPEN férfi 1:27:30
  Koller Dániel Kajak 1 OPEN férfi 1:27:31
  Viski Dániel Kajak 1 OPEN férfi 1:28:48
  Csoma András Kajak 1 OPEN férfi 1:36:25
  Técsi Benedek Kajak 1 OPEN férfi 1:36:28
  Potondi László Kajak 1 OPEN férfi 1:39:38
  Szatmári Péter Kajak 1 OPEN férfi 1:41:25
  Halassi Zoltán Kajak 1 OPEN férfi 1:45:50
  Szabó János Kajak 1 OPEN férfi 1:51:45
  Kerti Bence Kajak 1 OPEN férfi 1:53:53
  Mikola Bálint Kajak 1 OPEN férfi 1:54:1
  Vásárhelyi Nagy Antal Kajak 1 OPEN férfi 1:55:10
  Fodor Piroska Kajak 1 OPEN női 1:40:25
  Szántó Kinga Kajak 1 OPEN női 1:40:28
  Wulz Enikő Kajak 1 OPEN női 1:40:58
  Vásárhelyi-Nagy Réka Kajak 1 OPEN női 1:41:53
  Novák Réka Kajak 1 OPEN női 1:42:15
  Csoma Boglárka Kajak 1 OPEN női 1:42:18
  Jeges Zsanett Kajak 1 OPEN női 1:53:47
  Vásárhelyi-Nagy Luca Kajak 1 OPEN női 1:55:3
  Kiszák Tamás, Morvai Andrea Kajak 2 OPEN 1:7:45
  Tímár Györgyi, Hajdu István Kajak 2 OPEN 1:7:53
  Geönczeöl Anna, Sándor Csilla Kajak 2 OPEN 1:28:57
  Berkes Szilvia, Ambrus Judit Kajak 2 OPEN 1:32:13
  Szentmihályvölgyi Rita, Lutz Dorottya Kajak 2 OPEN 2:8:1
  Árdeleán Krisztián, Mezei Tudor Kajak 2 OPEN 11:45:0
  Pörnyeszi György, Pörnyeszi Györgyné Kenu1-2 OPEN 1:40:18
  Mókos Emese, Schrory István Kenu1-2 OPEN 1:47:53
  Mikola Bence, Kiss Tünde Kenu1-2 OPEN 11:45:0
  Parti Zoltán, Klemencz Henrik, Parti Zoltánné, Parti Péter Kenu 3-4 OPEN 1:26:16
  Horváth Antal, Horváthné Kovács Katalin, Horváth Virág, Horváth Dorka Kenu 3-4 OPEN 1:28:31
  Veszelovszki Gábor, Veszelovszkiné Vasadi Andrea, Tóth Csabáné, Baloghné Kakuk Emma Kenu 3-4 OPEN 1:45:1
  Kovács Lia, Kovács Miklós, Tóth Viktória, Cserna András Kenu 3-4 OPEN 1:45:17