Szigetszentmiklós maraton 2015 eredmények

Helyezés Versenyzők Kategóriák Idő
1 Jakab Gábor, Jakab Péter, Úri Tamás hármas túra kenu (TC-3) open 02:48:52
2 Lillik Zoltán, Sárkány Sándor, Sánta Tamás hármas túra kenu (TC-3) open 02:57:46
3 Csákó István, Fodor Bence, Alberti Péter hármas túra kenu (TC-3) open 03:01:41
4 Harmathy Balázs, Dobos Gábor, Uri-Kovács Dániel hármas túra kenu (TC-3) open 03:03:51
5 Mészáros Bence, Kiss Bence, Csizmár Orsolya hármas túra kenu (TC-3) open 03:05:37
6 Molnárka Tünde, Fodor Tibor, dr. Horváth Tibor hármas túra kenu (TC-3) open 03:26:39
7 Barna Gáspár, Jakob Benjámin, Milinkó István hármas túra kenu (TC-3) open 03:38:45
1 Kovács Balázs, Pallag György, Gyömbér Zsolt, ifj. Metzger Tibor négyes túra kenu (TC-4) open 02:53:38
2 Bézi Ferenc, Deák Csaba, Krisztián Gergő, Horváth János négyes túra kenu (TC-4) open 03:06:33
3 Juhász István, Sörös László, Gombik Sándor, Csákó István négyes túra kenu (TC-4) open 03:09:01
4 Boros Zsuzsanna, Fehér Gabriella, Szomor Julianna, Szikora Tibor négyes túra kenu (TC-4) open 03:28:22
5 Ferencz Klaudia, Kóbor Ágnes, Orosz Katalin, Tamási Anita négyes túra kenu (TC-4) open 05:55:00
1 Varga Zoltán, Báki Zsolt, Harton Gábor, Oravecz Attila, Lendvai Dániel Óriás 03:26:06
1 Cernescu Marius, Herbei Dan páros versenyhajó – kajak (K-2) open 02:31:01
2 Vona Csaba Béla, Vona Csaba páros versenyhajó – kajak (K-2) open 02:44:32
1 Bacsa György tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1) 02:35:31
2 Teller Gábor tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1) 03:01:48
3 id. Szomorjai Ferenc tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1) 03:12:31
4 Katona Gábor tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1) 03:24:20
5 Simon Tibor tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1) 03:33:41
6 Szabó Richárd tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1) 03:42:46
1 Hargitai Katalin tengeri kajak női egyes (MINI-N1) 03:08:24
1 Regele Barbara tengeri kajak női egyes (SEAK-N1) 03:09:00
2 Bohér Tímea tengeri kajak női egyes (SEAK-N1) 03:29:17
3 Megyer Éva tengeri kajak női egyes (SEAK-N1) 03:54:44
1 Szekeres Miklós túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) 02:36:54
2 Nemeth Geiza túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) 02:39:19
3 Sebastian Iovanel túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) 02:40:32
4 Tóth György túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) 02:44:37
5 Tamas Marcel túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) 02:48:48
6 Potondi László túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) 02:57:50
7 Rácz Miklós túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) 02:58:09
8 Geönczeöl Gáspár túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) 02:58:15
9 Karsza László túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) 03:07:34
1 Stankovics Tamás túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) 02:36:14
2 Kristóf Tibor túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) 02:36:17
3 Neumann Gergő túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) 02:43:36
4 Dóra Sebestyén túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) 02:45:18
5 Vince Róbert túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) 02:48:23
6 Kalocsai Sándor túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) 02:53:20
7 Szabó Sándor túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) 03:16:44
8 Székely Ede túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) 03:34:40
1 Bodovics Gábor, Metzger Péter túra kajak férfi páros (TK-F2) 02:20:11
2 Boros Gyula, Földi Viktor László túra kajak férfi páros (TK-F2) 02:20:40
3 Horák Attila, Kovács József túra kajak férfi páros (TK-F2) 02:21:41
4 Sándor Tamás, Fehér László túra kajak férfi páros (TK-F2) 02:27:11
5 Surányi Lala, Bak Károly túra kajak férfi páros (TK-F2) 02:32:45
6 Breining Péter, Geiszler Tamás túra kajak férfi páros (TK-F2) 02:42:17
1 Fekete Melinda túra kajak női egyes (TK-N1-50–) 02:48:08
2 Szőllősi Judit túra kajak női egyes (TK-N1-50–) 03:00:01
1 Jaszainé Hajdu Rozália túra kajak női egyes (TK-N1-50+) 03:29:24
1 Berkes Szilvia, Ambrus Judit túra kajak női páros (TK-N2) 04:28:46
1 Nagy Fanni, Nagy Árpád túra kajak vegyes páros (TK-V2) 02:27:02
2 Kolb Tamás , Budaházy Eszter túra kajak vegyes páros (TK-V2) 02:31:00
3 Szalai József, Tasnádi Kinga túra kajak vegyes páros (TK-V2) 02:46:48
4 Vajda Máté Csaba, Szabó Veronika túra kajak vegyes páros (TK-V2) 03:02:34
1 Tóth Péter Árpád, Iványi Zoltán túra kenu férfi páros (TC-F2) 02:43:53
2 Kakas Tamás, Pobori Krisztián túra kenu férfi páros (TC-F2) 02:43:59
3 Foki Vilmos, Sándor Dániel túra kenu férfi páros (TC-F2) 02:56:14
4 Major Kálmán, Angyal Henrik túra kenu férfi páros (TC-F2) 03:02:20
5 Fekete Gábor, Romada Péter túra kenu férfi páros (TC-F2) 03:18:38
6 Vámos Zoltán Takács György túra kenu férfi páros (TC-F2) 03:54:30
1 Koch Marianne Judith, Rozgonyi László túra kenu vegyes páros (TC-V2) 02:58:06
2 Pásztorné Kovács Joli, Pásztor Gyula túra kenu vegyes páros (TC-V2) 02:58:26
3 Kószás Estilla, Faltusz Róbert túra kenu vegyes páros (TC-V2) 03:01:12
4 Salzer Tünde, Szatmári József túra kenu vegyes páros (TC-V2) 03:24:01
5 Rell Lajos, Szűcs Edit túra kenu vegyes páros (TC-V2) ?:?:?
1 Weimper József versenyhajó – kajak (K-1) 02:18:21
2 Kiss Péter versenyhajó – kajak (K-1) 02:18:21
3 Fridrich Imre versenyhajó – kajak (K-1) 02:19:57
4 Tisza Dávid versenyhajó – kajak (K-1) 02:22:28
5 Fekete István versenyhajó – kajak (K-1) 02:31:32
6 Körmendi László versenyhajó – kajak (K-1) 02:35:38
7 Mordács Imre versenyhajó – kajak (K-1) 02:39:36
8 Gulyás István versenyhajó – kajak (K-1) 02:42:42
9 Kollár Péter versenyhajó – kajak (K-1) 02:54:07
       
Friss túrázók
Helyezés Versenyzők Kategóriák Idő
  Kovács Kristóf Kajak 1 OPEN 00:41:46
  Dr. Keresztes Sándor Kajak 1 OPEN 01:04:03
  Gyüre Anna Kajak 1 OPEN 01:04:41
  Kálmán András, Kálmán Borbála Kajak 2 OPEN 01:04:36
  Sándor Csilla, Sándor Dániel Kajak 2 OPEN ?:?:?
  Erényi Zoltán, Kovács Antal Kenu 1-2 OPEN 00:42:17
  Liptai Vera, Rukkel László Kenu 1-2 OPEN 00:51:23
  Palotay Zsolt, Palotay Eszter Dorina Kenu 1-2 OPEN 01:28:11
  Tímár György, Pál Janka, Vajnai Lilii, Hajdu István Kenu 3-4 OPEN 00:46:52
  Lakner Zita, Pozsonyi Pötyi, Pozsonyi Gabriella Kenu 3-4 OPEN 00:50:14
  Szabó Judit, Cibulyás Lóránt, Pörnyeszi Györgyné, Pörnyeszi György Kenu 3-4 OPEN 00:50:58
  Szomorjai Barnabás, Szomorjai Benedek, Szomorjai Bálint, Szomorjai Ferenc Kenu 3-4 OPEN 00:51:37
  Sántáné Tóth Andrea, Sánta Dávid, Klemencz Henrik Kenu 3-4 OPEN 00:52:14