Tokaj eredmények 2015

Forrás: https://arparace.asapp.hu/?page=eredmenyek&verseny=4

K-F1

  Rajtszám Tagok Egyesület Idő
1 1 Vidacs Damian Temesvar 2ó 6p 46mp
2 489 Babos Claudiu   2ó 8p 50mp
3 26 Tisza Dávid UTE 2ó 13p 5mp
4 147 Gulyás István Tápióság 2ó 16p 55mp
5 460 Berentés Sándor DKSC Miskolc 2ó 26p 36mp

K-N1

  Rajtszám Tagok Egyesület Idő
1 485 Pénzes Emese   2ó 20p 39mp
2 484 Kovács Márta   2ó 42p 47mp
3 296 Vince Petra Mekler László ITSE Dunavarsány 2ó 46p 7mp

K-2 OPEN

  Rajtszám Tagok Egyesület Idő
1 498 Angyal Villő, Fekete Csenge KDSE Szigethalom 2ó 28p 59mp
2 132 Rostás Máté, Sztojcsev Mercédesz RSD Eszkimo SE Dunaharaszti 2ó 31p 45mp

C-1 OPEN

  Rajtszám Tagok Egyesület Idő
1 481 Liksay Péter Vízisport Club Tokaj 3ó 3p 51mp

C-2

  Rajtszám Tagok Egyesület Idő
1 483 Gönczöl János, Kamenár Ferenc   2ó 5p 24mp
2 482 Farkas Lajos, Vas György   2ó 11p 12mp

SEAK-F1

  Rajtszám Tagok Egyesület Idő
1 20 Turi Attila Pelso Keszthely 2ó 19p 46mp
2 17 Bacsa György Agárd 2ó 19p 48mp
3 186 Benke Kálmán Szentendrei Kajak-Kenu SE 2ó 37p 49mp
4 476 Teller Gábor Székesfehérvár 2ó 44p 45mp
5 245 id. Szomorjai Ferenc Szigetszentmárton 3ó 0p 57mp

TK-F1-50–

  Rajtszám Tagok Egyesület Idő
1 473 Molnár Rajmond   2ó 10p 29mp
2 468 Nagy Árpád Göd SE 2ó 17p 42mp
3 43 Sebastian IOVANEL Temesvar 2ó 29p 17mp
4 31 Nemeth Geiza Temesvar 2ó 30p 57mp
5 344 Rácz Miklós Extrémplast BT 2ó 37p 29mp

TK-N1-50–

  Rajtszám Tagok Egyesület Idő
1 10 Angyal Brigitta KDSE Szigethalom 2ó 29p 15mp

TK-F1-50+

  Rajtszám Tagok Egyesület Idő
1 40 Neumann Gergő Szigethalom 2ó 32p 44mp
2 4 Kristóf Tibor Szigetújfalu 2ó 32p 47mp
3 488 Herbei Dan Temesvar 2ó 36p 27mp
4 38 Kalocsai Sándor Ráckeve Városi Sportegyesület 2ó 37p 29mp
5 246 Vince Róbert Alsónémedi 2ó 43p 54mp
6 493 Schrauf István Délegyháza 2ó 46p 8mp
7 466 Katona Gábor Duna Szabadidő és Tömegsport Klub 2ó 55p 38mp
8 480 Juhász Gábor DKSC Miskolc 3ó 1p 45mp

TK-N1-50+

  Rajtszám Tagok Egyesület Idő
1 467 Gohér Tímea Duna Szabadidő és Tömegsport Klub 2ó 52p 34mp
2 462 Regele Barbara Duna Szabadidő és Tömegsport Klub 2ó 56p 8mp
3 494 Pozsonyi Gabriella UTE 2ó 58p 59mp

TK-F2

  Rajtszám Tagok Egyesület Idő
1 461 Belecciu Mihai, Cernescu Marius Temesvar 2ó 5p 42mp
2 41 Bodovics Gábor, Metzger Péter Szigetszentmiklósi VSE 2ó 5p 48mp
3 259 Horák Attila, Kovács Géza József   2ó 13p 4mp
4 6 Breining Péter, Geiszler Tamás   2ó 37p 3mp

TK-N2

  Rajtszám Tagok Egyesület Idő
1 16 Fekete Zsófia, Jenei Enikő KDSE Szigethalom 2ó 36p 1mp
2 458 Hubikné Tarjáni Éva, Jászainé Hajdu Rózsi Dunaújváros 2ó 49p 32mp

TK-V2

  Rajtszám Tagok Egyesület Idő
1 14 Fekete István, Fekete Melinda KDSE Szigethalom 2ó 15p 32mp
2 23 Budaházy Eszter, Kolb Tamás   2ó 18p 14mp
3 84 Geönczeöl Anna, Geönczeöl Gáspár MVM/Óbuda 2ó 19p 44mp
4 85 Szabó Veronika, Vajda Máté Csaba Angyalföld 2ó 53p 2mp

TC-F2

  Rajtszám Tagok Egyesület Idő
1 29 Farkas Péter, Pataki András Pörnyeszi Team 2ó 29p 35mp
2 200 Iványi Zoltán, Tóth Pèter Árpád OPEL KÖRÖS BÉKÉSCSABA 2ó 29p 39mp
3 80 Erdélyi Béla, Tóth János   2ó 36p 16mp
4 11 Angyal Henrik, Balogh Gábor KDSE Csepel 2ó 40p 42mp
5 465 Foki Vilmos, Szabó Attila Kiskunlacháza DSE 2ó 48p 49mp
6 479 Ónodi Tamás, Veres István ORDANA Nagykálló 2ó 53p 28mp
7 13 Fekete Gábor, Nagy Péter KDSE Szigethalom 3ó 5p 1mp
8 478 Máté Gergely, Nagy Ádám Feketeerdő 3ó 19p 26mp

TC-V2

  Rajtszám Tagok Egyesület Idő
1 7 Koch Marianne Judith, Rozgonyi László Kiskunlacháza DSE 2ó 48p 53mp
2 497 Faltusz Róbert, Kószás Estilla Faltusz Team - Győr 2ó 53p 53mp
3 127 Salzer Tünde, Szatmári József + Fifiű Mosonmagyaróvár MVSE 3ó 15p 16mp

AV-C2

  Rajtszám Tagok Egyesület Idő
1 496 Ádám Dorka, Kakas Tamás   2ó 47p 18mp

TC-3 OPEN

  Rajtszám Tagok Egyesület Idő
1 8 Horváth Attila, Lillik Zoltán, Sánta Tamás Weking SKKE 2ó 38p 44mp
2 486 Alberti Péter, Csákó István, Fodor Bence ASI DSE Budapest 2ó 49p 42mp
3 477 Kiss Bence, Mészáros Bence, Orbán Kristóf   2ó 50p 51mp

TC-4 OPEN

  Rajtszám Tagok Egyesület Idő
1 499 Fábián Gergő, Juhász Andrea, Polgár Ferenc, Virág Attila Szanazug 2ó 26p 27mp
2 111 Adolf Balázs, Gallai Márk, Horváth Márton, Lenchés Ádám Szentendrei Kajak-Kenu SE 2ó 27p 47mp

óriás túra kenu open

  Rajtszám Tagok Egyesület Idő
1 469 Botos Levente, Lakatos Bálint, Lepcsényi Lilla, Nagy Gergely, Megyeri Klára, Rapcsák László   2ó 54p 48mp

FT Kenu 1-2 OPEN

  Rajtszám Tagok Egyesület Idő
1 495 Kristóf József, Schrauf László Szigetújfalu / Gyál 59p 9mp
2 178 Rell Lajos, Szűcs Edit Kiskunlacháza DSE 59p 50mp
3 400 Pörnyeszi György, Pörnyeszi Krisztin   1ó 6p 34mp
4 459 Berentés Szabolcs DKSC Miskolc 1ó 9p 32mp
5 463 Szomorjai Péter, Szomorjai Tamás Szigetszentmárton 1ó 9p 36mp
6 471 Klemencz Henrik   1ó 24p 25mp

FT Kenu 3-4 OPEN

  Rajtszám Tagok Egyesület Idő
1 487 Forró Márk, Takács Szabolcs, Vajkai András, Vámosi Róbert   57p 46mp
2 470 Fehér Éva, Sinkovicz Krisztina, Vandlik Tamás Békéscsaba 1ó 2p 8mp
3 464 Szomorjai Bálint, Szomorjai Barnabás, Szomorjai Benedek, Szomorjai Ferenc Szigetszentmiklósi VSE 1ó 12p 6mp

FT-K1-OPEN

  Rajtszám Tagok Egyesület Idő
1 492 Schrauf Zsombor   57p 31mp
2 491 Mókos Emese   59p 34mp
3 472 Caciora Nicoleta   1ó 3p 10mp

FT-K2-OPEN

  Rajtszám Tagok Egyesület Idő
1 474 Dumitrescu Cosmin, Mezei Tudor   47p 9mp
2 490 Kiszák Tamás, Morvai Andrea Dömsöd 47p 10mp
3 475 Szejke Máté, Szilágyi Máté   56p 3mp

Összesítés: Verseny

  Rajtszám Tagok Egyesület Kategória Idő
1 483 Gönczöl János, Kamenár Ferenc   C-2 2ó 5p 24mp
2 461 Belecciu Mihai, Cernescu Marius Temesvar TK-F2 2ó 5p 42mp
3 41 Bodovics Gábor, Metzger Péter Szigetszentmiklósi VSE TK-F2 2ó 5p 48mp
4 1 Vidacs Damian Temesvar K-F1 2ó 6p 46mp
5 489 Babos Claudiu   K-F1 2ó 8p 50mp
6 473 Molnár Rajmond   TK-F1-50– 2ó 10p 29mp
7 482 Farkas Lajos, Vas György   C-2 2ó 11p 12mp
8 259 Horák Attila, Kovács Géza József   TK-F2 2ó 13p 4mp
9 26 Tisza Dávid UTE K-F1 2ó 13p 5mp
10 14 Fekete István, Fekete Melinda KDSE Szigethalom TK-V2 2ó 15p 32mp
11 147 Gulyás István Tápióság K-F1 2ó 16p 55mp
12 468 Nagy Árpád Göd SE TK-F1-50– 2ó 17p 42mp
13 23 Budaházy Eszter, Kolb Tamás   TK-V2 2ó 18p 14mp
14 84 Geönczeöl Anna, Geönczeöl Gáspár MVM/Óbuda TK-V2 2ó 19p 44mp
15 20 Turi Attila Pelso Keszthely SEAK-F1 2ó 19p 46mp
16 17 Bacsa György Agárd SEAK-F1 2ó 19p 48mp
17 485 Pénzes Emese   K-N1 2ó 20p 39mp
18 499 Fábián Gergő, Juhász Andrea, Polgár Ferenc, Virág Attila Szanazug TC-4 OPEN 2ó 26p 27mp
19 460 Berentés Sándor DKSC Miskolc K-F1 2ó 26p 36mp
20 111 Adolf Balázs, Gallai Márk, Horváth Márton, Lenchés Ádám Szentendrei Kajak-Kenu SE TC-4 OPEN 2ó 27p 47mp
21 498 Angyal Villő, Fekete Csenge KDSE Szigethalom K-2 OPEN 2ó 28p 59mp
22 10 Angyal Brigitta KDSE Szigethalom TK-N1-50– 2ó 29p 15mp
23 43 Sebastian IOVANEL Temesvar TK-F1-50– 2ó 29p 17mp
24 29 Farkas Péter, Pataki András Pörnyeszi Team TC-F2 2ó 29p 35mp
25 200 Iványi Zoltán, Tóth Pèter Árpád OPEL KÖRÖS BÉKÉSCSABA TC-F2 2ó 29p 39mp
26 31 Nemeth Geiza Temesvar TK-F1-50– 2ó 30p 57mp
27 132 Rostás Máté, Sztojcsev Mercédesz RSD Eszkimo SE Dunaharaszti K-2 OPEN 2ó 31p 45mp
28 40 Neumann Gergő Szigethalom TK-F1-50+ 2ó 32p 44mp
29 4 Kristóf Tibor Szigetújfalu TK-F1-50+ 2ó 32p 47mp
30 16 Fekete Zsófia, Jenei Enikő KDSE Szigethalom TK-N2 2ó 36p 1mp
31 80 Erdélyi Béla, Tóth János   TC-F2 2ó 36p 16mp
32 488 Herbei Dan Temesvar TK-F1-50+ 2ó 36p 27mp
33 6 Breining Péter, Geiszler Tamás   TK-F2 2ó 37p 3mp
34 344 Rácz Miklós Extrémplast BT TK-F1-50– 2ó 37p 29mp
35 38 Kalocsai Sándor Ráckeve Városi Sportegyesület TK-F1-50+ 2ó 37p 29mp
36 186 Benke Kálmán Szentendrei Kajak-Kenu SE SEAK-F1 2ó 37p 49mp
37 8 Horváth Attila, Lillik Zoltán, Sánta Tamás Weking SKKE TC-3 OPEN 2ó 38p 44mp
38 11 Angyal Henrik, Balogh Gábor KDSE Csepel TC-F2 2ó 40p 42mp
39 484 Kovács Márta   K-N1 2ó 42p 47mp
40 246 Vince Róbert Alsónémedi TK-F1-50+ 2ó 43p 54mp
41 476 Teller Gábor Székesfehérvár SEAK-F1 2ó 44p 45mp
42 296 Vince Petra Mekler László ITSE Dunavarsány K-N1 2ó 46p 7mp
43 493 Schrauf István Délegyháza TK-F1-50+ 2ó 46p 8mp
44 496 Ádám Dorka, Kakas Tamás   AV-C2 2ó 47p 18mp
45 465 Foki Vilmos, Szabó Attila Kiskunlacháza DSE TC-F2 2ó 48p 49mp
46 7 Koch Marianne Judith, Rozgonyi László Kiskunlacháza DSE TC-V2 2ó 48p 53mp
47 458 Hubikné Tarjáni Éva, Jászainé Hajdu Rózsi Dunaújváros TK-N2 2ó 49p 32mp
48 486 Alberti Péter, Csákó István, Fodor Bence ASI DSE Budapest TC-3 OPEN 2ó 49p 42mp
49 477 Kiss Bence, Mészáros Bence, Orbán Kristóf   TC-3 OPEN 2ó 50p 51mp
50 467 Gohér Tímea Duna Szabadidő és Tömegsport Klub TK-N1-50+ 2ó 52p 34mp
51 85 Szabó Veronika, Vajda Máté Csaba Angyalföld TK-V2 2ó 53p 2mp
52 479 Ónodi Tamás, Veres István ORDANA Nagykálló TC-F2 2ó 53p 28mp
53 497 Faltusz Róbert, Kószás Estilla Faltusz Team - Győr TC-V2 2ó 53p 53mp
54 469 Botos Levente, Lakatos Bálint, Lepcsényi Lilla, Nagy Gergely, Megyeri Klára, Rapcsák László   óriás túra kenu open 2ó 54p 48mp
55 466 Katona Gábor Duna Szabadidő és Tömegsport Klub TK-F1-50+ 2ó 55p 38mp
56 462 Regele Barbara Duna Szabadidő és Tömegsport Klub TK-N1-50+ 2ó 56p 8mp
57 494 Pozsonyi Gabriella UTE TK-N1-50+ 2ó 58p 59mp
58 245 id. Szomorjai Ferenc Szigetszentmárton SEAK-F1 3ó 0p 57mp
59 480 Juhász Gábor DKSC Miskolc TK-F1-50+ 3ó 1p 45mp
60 481 Liksay Péter Vízisport Club Tokaj C-1 OPEN 3ó 3p 51mp
61 13 Fekete Gábor, Nagy Péter KDSE Szigethalom TC-F2 3ó 5p 1mp
62 127 Salzer Tünde, Szatmári József + Fifiű Mosonmagyaróvár MVSE TC-V2 3ó 15p 16mp
63 478 Máté Gergely, Nagy Ádám Feketeerdő TC-F2 3ó 19p 26mp

Összesítés: Friss túrázó

  Rajtszám Tagok Egyesület Kategória Idő
1 474 Dumitrescu Cosmin, Mezei Tudor   FT-K2-OPEN 47p 9mp
2 490 Kiszák Tamás, Morvai Andrea Dömsöd FT-K2-OPEN 47p 10mp
3 475 Szejke Máté, Szilágyi Máté   FT-K2-OPEN 56p 3mp
4 492 Schrauf Zsombor   FT-K1-OPEN 57p 31mp
5 487 Forró Márk, Takács Szabolcs, Vajkai András, Vámosi Róbert   FT Kenu 3-4 OPEN 57p 46mp
6 495 Kristóf József, Schrauf László Szigetújfalu / Gyál FT Kenu 1-2 OPEN 59p 9mp
7 491 Mókos Emese   FT-K1-OPEN 59p 34mp
8 178 Rell Lajos, Szűcs Edit Kiskunlacháza DSE FT Kenu 1-2 OPEN 59p 50mp
9 470 Fehér Éva, Sinkovicz Krisztina, Vandlik Tamás Békéscsaba FT Kenu 3-4 OPEN 1ó 2p 8mp
10 472 Caciora Nicoleta   FT-K1-OPEN 1ó 3p 10mp
11 400 Pörnyeszi György, Pörnyeszi Krisztin   FT Kenu 1-2 OPEN 1ó 6p 34mp
12 459 Berentés Szabolcs DKSC Miskolc FT Kenu 1-2 OPEN 1ó 9p 32mp
13 463 Szomorjai Péter, Szomorjai Tamás Szigetszentmárton FT Kenu 1-2 OPEN 1ó 9p 36mp
14 464 Szomorjai Bálint, Szomorjai Barnabás, Szomorjai Benedek, Szomorjai Ferenc Szigetszentmiklósi VSE FT Kenu 3-4 OPEN 1ó 12p 6mp
15 471 Klemencz Henrik   FT Kenu 1-2 OPEN 1ó 24p 25mp