5. BANKHÁZA REGATTA – Eredmények

Bankháza Regatta
sorrend kategória név egyesület versenyidő
1 BIVALY - négyes túra kenu (TC-4) open Jakab Gábor, Jakab Péter, Maróti István, Uri Tamás Szigetszentmiklós 01:17:40
2 BIVALY - négyes túra kenu (TC-4) open Áipli Sándor, Kovács Antal, Sándor Tamás, Szabó Attila Kiskunlacházi DSE 01:18:58
3 BIVALY - négyes túra kenu (TC-4) open Bábel Viktor, Bálint Miklós, Katona Krisztián, Perger József DUSE/ Dömsöd 01:25:02
4 BIVALY - négyes túra kenu (TC-4) open Balog Kende, Boros Boglárka, Nagy András, Somogyi Rebeka Szolnok /Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium 01:45:35
1 hármas túra kenu (TC-3) open Aipli Sándor, Sándor Tamás, Szabó Attila   01:18:01
2 hármas túra kenu (TC-3) open Csákó István, Varga István, Jeney László   01:18:08
3 hármas túra kenu (TC-3) open Dr. Szigeti Ágnes , Faltusz Róbert, Bauman Anikó Faltusz Team 01:19:55
4 hármas túra kenu (TC-3) open Csimma Roland, Csimma Roland Gábor, Sváb István   01:35:09
5 hármas túra kenu (TC-3) open Németh Attila, Némethné Keresztes Andrea, Csoma Krisztián   01:38:06
6 hármas túra kenu (TC-3) open Komáromi Erika , Plecskó Luca , Albert Péter Angyalföldi Sportiskola 01:40:42
1 négyes túra kenu (TC-4) open Csapó Balázs, Jászai Kornél, Gyömbér Zsolt, ifj Metzger Tibor Szigetszentmiklós iVSE 01:12:28
2 négyes túra kenu (TC-4) open Pásztor Gyula, Pásztorné Kovács Joli, Pásztor Dorina, Pásztor Boglárka DSE Kiskunlacháza 01:21:10
3 négyes túra kenu (TC-4) open Boros Zsuzsanna, Fehér Gabriella, Szomor Julianna, Szikora Tibor DSE KKL 01:24:11
4 négyes túra kenu (TC-4) open Takács György , Vámos Annamária , Vámos László , Vámos Zoltán Kiskunlacházi Élni akarŕs 01:27:50
5 négyes túra kenu (TC-4) open Horváth János, Deák Csaba, Krisztián Gergő, id. Metzger Tibor Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület 01:32:15
6 négyes túra kenu (TC-4) open Dr. Diamant János, Nagy Ferenc, Nagy Gábor, Fegyó János VTE/Kiskunlacháza 01:39:53
7 négyes túra kenu (TC-4) open Vince Renáta, Vince Petra, Mókos Emese, Vince Katalin Mekler László ITSE 01:40:34
8 négyes túra kenu (TC-4) open Veszelovszki Gábor, Veszelovszkiné Vasadi Andrea, Baloghné Kakuk Emma, Tóth Csabáné Kiskunlacháza 01:59:22
1 Óriás Varga Tamás, Kopis Beáta, Bíró Mátyás, Istvánov Márta, Jónás Zoltán, Jónás Ádám DSE Kiskunlacháza 01:29:24
2 Óriás Kátai László, Mocsáry Noémi, Kátai Szabina, Szabó Bernadett, Gubovics Árisz, Gubovics Dimitrisz KLMN Family 01:48:22
3 Óriás Jánócsik Béla, Jánócsik Zsófia, Jánócsik Anna, Majoros Márta, Hajnal Sándor Masterdock úszóstég 01:54:45
1 páros versenyhajó – kajak (K-2) open Vona Csaba, Vona Csaba Béla Dunakeszi 01:01:43
2 páros versenyhajó – kajak (K-2) open Kiss Bettina, Kabai Csaba Kape Team 01:04:36
3 páros versenyhajó – kajak (K-2) open Morvai Andrea, Klszák Tamás DUSE Dömsöd 01:07:46
1 Sárkány Kácser Zoltán+18 fő Lacházi Sárkányok Kiskunlacáza 01:15:00
1 tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1) Babos Molnar Claudiu (DUDI) Vointa Arad 01:08:29
2 tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1) Benke Kálmán Szentendrei Kajak-Kenu SE 01:09:23
3 tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1) Mészáros András Siófoki TK 01:16:09
4 tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1) Teller Gábor Székesfehérvár 01:16:19
5 tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1) id. Szomorjai Ferenc Szigetszentmárton 01:25:15
6 tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1) Valentovics Zoltán   01:26:51
7 tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1) Ágai László   01:31:02
8 tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1) Gacsályi Gábor Rácalmás 01:31:15
9 tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1) Adamov András   01:32:41
10 tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1) Varga Béla Dunaföldvár 01:34:24
1 tengeri kajak vegyes páros (SEAK-V2) Varga Ilona, Lukács László   01:25:56
1 túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) – 50 cm-nél keskenyebb kajakok Molnar (Melák) Rajmond Nomad Kayak-Pornyeszi Team 00:59:58
2 túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) – 50 cm-nél keskenyebb kajakok Németh Géza Temesvar 01:07:16
3 túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) – 50 cm-nél keskenyebb kajakok Rácz Miklós Extrémplast BT 01:11:11
4 túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) – 50 cm-nél keskenyebb kajakok Fehér László DSE Kiskunlacháza 01:11:57
5 túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) – 50 cm-nél keskenyebb kajakok Vigh János Szigetszentmiklósi Vízisport Egyesület 01:13:11
6 túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) – 50 cm-nél keskenyebb kajakok Basa Zsolt DSE Kiskunlacháza 01:14:21
1 túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok Stankovics Tamás Csepeli kajak kenu egyesület, Budapest 01:06:53
2 túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok Vince Róbert Alsónémedi 01:08:08
3 túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok Potoniec Vencel KDSE/Szigethalom 01:08:24
4 túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok Szekeres Miklós Szfvár 01:08:46
5 túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok Szabadkai Gábor Dunaföldvár 01:10:17
6 túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok Mészáros András Lágymányosi Spari/Budapest 01:15:15
7 túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok Schrauf István, Délegyháza 01:16:05
8 túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok Katona Gábor Duna SzTK 01:18:56
9 túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok Tóth Bálint KDSE Szigethalom Szigethalom 01:22:43
1 túra kajak férfi páros (TK-F2) Földi Viktor, Boros Gyula   01:00:23
2 túra kajak férfi páros (TK-F2) Belecciu Mihai, Cernescu Marius Temesvár 01:01:04
3 túra kajak férfi páros (TK-F2) Andrei IOVANEL, Sebastian IOVANEL Temesvar 01:11:53
4 túra kajak férfi páros (TK-F2) Belényesi Ádám , Juhász Gergő Angyalföldi Sportiskola 01:20:21
5 túra kajak férfi páros (TK-F2) Albert Csaba , Pivó-André Márk Angyalföldi Sportiskola 01:22:45
1 túra kajak női egyes (TK-N1-50–) – 50 cm-nél keskenyebb kajakok Szőllősi Judit   01:17:04
1 túra kajak női egyes (TK-N1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok Regele Barbara Duna SZTK 01:14:38
2 túra kajak női egyes (TK-N1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok Gohér Tímea Duna SzTK 01:18:10
3 túra kajak női egyes (TK-N1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok Karacsony Tunde Duna SZTK Budapest 01:29:15
4 túra kajak női egyes (TK-N1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok Takács Réka Angyalföldi Sportiskola 01:31:48
1 túra kajak női páros (TK-N2) Fekete Melinda, Fekete Csenge Szigethalom 01:04:53
2 túra kajak női páros (TK-N2) Fekete Zsófia, Jenei Enikő   01:05:18
1 túra kajak vegyes páros (TK-V2) Balas Andrada, Szilagyi Máté Nomad Kayak-Vointa Arad-Pornyeszi Team 01:08:39
2 túra kajak vegyes páros (TK-V2) Nagy Szilvia, Szalai József   01:13:11
3 túra kajak vegyes páros (TK-V2) Bak Istvánné, Bak István Kkl DSE 01:29:19
1 túra kenu férfi páros (TC-F2) Farkas Péter-Pataki András Pörnyeszi Team 01:10:53
2 túra kenu férfi páros (TC-F2) Angyal Henrik Balogh Gábor Kdse Szigethalom 01:11:30
3 túra kenu férfi páros (TC-F2) Lindenmayer János Reményi Péter RÖMI KKSK 01:14:46
4 túra kenu férfi páros (TC-F2) Tóth János, Tóth Zoltán Csepel 01:17:17
5 túra kenu férfi páros (TC-F2) Denke Sándor Foki Vilmos Kiskunlacházi DSE 01:21:57
6 túra kenu férfi páros (TC-F2) Vígh Géza, Rukkel László   01:28:31
7 túra kenu férfi páros (TC-F2) Schrauf László, Kristóf József Mekler László ITSE, Gyál, Szigetújfalu 01:32:06
8 túra kenu férfi páros (TC-F2) Palotay Zsolt, dr. Horváth Tibor szigetszentmiklós vse 01:41:15
9 túra kenu férfi páros (TC-F2) Szabó László, Sárga Róbert Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület 01:44:59
1 túra kenu vegyes páros (TC-V2) Koch Marianne Judith - Rozgonyi László DSE Kiskunlacháza 01:19:18
2 túra kenu vegyes páros (TC-V2) Pobori Krisztián, Pozsonyi Gabriella Szabadcsapatok 01:20:00
3 túra kenu vegyes páros (TC-V2) Varga Béla, Hargitai Katalin Dunakiliti 01:23:28
4 túra kenu vegyes páros (TC-V2) Tóth Dénes, Ilyés Edit Csepel 01:29:29
5 túra kenu vegyes páros (TC-V2) Rell Lajos, Szűcs Edit Szigetszentmiklós 01:34:30
6 túra kenu vegyes páros (TC-V2) Klszák Tamásné, Nagy Zsolt DUSE Dömsöd 02:02:58
7 túra kenu vegyes páros (TC-V2) Paraszthy Balázs, Paraszthy Zsuzsa Masterdock úszóstég 15:28:00
1 versenyhajó – kajak (K-1) Forró Tibor MTK Budapest 00:56:51
2 versenyhajó – kajak (K-1) Szögi László BKV Előre Budapest 00:57:51
3 versenyhajó – kajak (K-1) Tóth Gergő Duna SZTK 00:59:52
4 versenyhajó – kajak (K-1) Fekete Istvan Szigethalom 01:02:09
5 versenyhajó – kajak (K-1) Gulyás István Tápióság 01:02:43
6 versenyhajó – kajak (K-1) Novák Csaba senior JumpFitness / Ráckeve 01:07:17
7 versenyhajó – kajak (K-1) Balas Bianca Vointa Arad 01:08:05
8 versenyhajó – kajak (K-1) Rukkel János   01:08:26
9 versenyhajó – kajak (K-1) Arnold Péter Csepel kksk. Budapest.1213. Csikó sétány 16. 01:12:15
10 versenyhajó – kajak (K-1) Balogh László KDSE 01:13:03
11 versenyhajó – kajak (K-1) Kollár Péter Göd 01:14:41
12 versenyhajó – kajak (K-1) Nagy Dániel Angyalföldi Sportiskola 01:18:41
13 versenyhajó – kajak (K-1) Takács András Angyalföldi Sportiskola 01:21:51
14 versenyhajó – kajak (K-1) Igaz Antal   01:23:35