XV. Vízitúra Kupa – 2016 Leányfalu eredmények

RSZ. Idő Össz.hely. Hely. KATEGÓRIA Egyesület Név Név Név Név
206 01:38:37 1 1 C1 Merkapt Maraton Team SE Kövér Márton      
59 02:01:36 7 1 K1 Krinolin Sc. Fülep Dániel      
16 02:05:45 9 2 K1   Potoniec Zsófia      
22 02:06:19 10 3 K1 Építök Fülep Márton      
42 02:06:34 11 4 K1 MULTI SE Budapest Sóti István      
9 02:10:29 19 5 K1 Bajai Spartacus SC. BAJA Körmendi László      
36 02:17:05 39 6 K1 RSD Eszkimó SE. Dunaharaszti Bacsó Károly      
74 02:34:45 61 7 K1   Bálint Richárd      
55 02:36:35 63 8 K1   Vince Petra      
33 01:48:42 2 1 K2 KDSE Fekete Csenge Angyal Villő    
19 02:14:52 31 2 K2 DUSE Dömsöd Morvai Andrea Kiszák Tamás    
202 02:34:13 59 3 K2   Cseke Olivér Szegedi Kevin    
5 03:23:36 81 4 K2 RSD Eszkimó SE. Dunaharaszti Rostás Máté Sztojcsev Mercédesz    
251 02:45:17 68   Kajak 1-2 OPEN Budapest Kálmánczhelyi Gábor      
43 02:46:05 69   Kajak 1-2 OPEN   Bella Mirella Alexandra Bartha Csaba    
76 01:50:06 82   Kajak 1-2 OPEN   Pozsonyi Gabriella      
205 04:13:05 86   Kajak 1-2 OPEN Viziló Egyesület Klemencz Henrik      
21 04:18:05 87   Kajak 1-2 OPEN   Farkas Gábor      
203 02:12:15 25   Kenu 2-3-4 OPEN DSE Kiskunlacháza Bordás Andi Bernát Andi Bihari Gábor  
37 02:08:22 15 1 SEAK-F1 Agárd Bacsa György      
38 02:11:09 21 2 SEAK-F1 Szentendrei Kajak-Kenu SE Benke Kálmán      
286 02:17:42 43 3 SEAK-F1 Szentendrei Kajak-Kenu SE Süvegh Imre      
61 02:28:02 53 4 SEAK-F1 Szentendrei Kajak-Kenu SE Nagy Sárndor      
27 02:31:51 57 5 SEAK-F1   Skoda Tamás      
24 02:46:53 70 6 SEAK-F1 Szigetszentmárton id. Szomorjai Ferenc      
8 02:54:37 74 7 SEAK-F1 Mosonmagyaróvár Schnitzer Zoltán      
63 03:14:57 80 1 SEAK-N1 Budapest Nagy Éva      
48 02:15:46 32 1 TC-3 Szigetszentmiklós VSE Jakab Gábor Jakab Péter Uri Tamás  
7 02:30:00 54 2 TC-3 DSE Kiskunlacháza Csimma Roland Varga István Jeney László  
71 02:33:17 58 3 TC-3   Faltusz Róbert Baumann Anikó Dr. Szigeti Ágnes  
45 02:43:18 66 4 TC-3 Napsárkányok Budapest Fischer Erik Kállay Kristóf Szerémi József  
95 02:43:30 67 5 TC-3 Nagymaros Vas Péter Käfer Soma Käfer Zsombor  
57 03:39:37 84 6 TC-3 Szolnok/ Tiszaparti DSE Horváth Ábel Horváth Máté Nagy András  
56 03:39:52 85 7 TC-3 Szolnok/ Tiszaparti DSE Balog Kende Boros Boglárka Somogyi Rebeka  
47 02:10:10 17 1 TC-4 Szentendrei Kajak-Kenu Se. Adolf Balázs Lenchés Ádám Soós Imre Gallai Márk
46 02:13:13 27 2 TC-4 Budapesti Elektromos S.E./Budapest Balázs Péter Isépy Zoltán Horváth Dániel Bigai Viktor
50 02:17:05 40 3 TC-4 Szigetszentmiklósi VSE ifj.Metzger Tibor Gyömbér Zsolt Csapó Balázs Jászai Kornél
109 02:26:04 51 4 TC-4 Szentendrei Kajak-Kenu Se. Rudolf János Ifj. Rudolf János Trenka Zsombór Trenka Gergő
69 02:50:12 72 5 TC-4 DSE Kiskunlacháza Boros Zsuzsanna Fehér Gabriella Szomor Julianna Szikora Tibor
34 03:04:07 77 6 TC-4 Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület Horváth János Krisztián Gergő Deák Csaba Kenesei Tamás
428 02:10:19 18 1 TC-F2 Szentendrei Kajak-Kenu Se. Pétervári Pál Süvegh László    
29 02:11:28 23 2 TC-F2 Pörnyeszi Team Pataki András Farkas Péter    
44 02:12:49 26 3 TC-F2 GANZ-Szabadcsapatok Pobori Krisztián Kakas Tamás    
11 02:14:30 30 4 TC-F2 KDSE Szigethalom Angyal Henrik Balogh Gábor    
80 02:16:41 37 5 TC-F2   Tóth János Nagy László    
73 02:17:44 44 6 TC-F2 Dunai Sárkányok Vác Vajda Béla Öreglaki Gábor    
1 02:57:29 75 7 TC-F2   Széles Tamás Rapcsák László    
111 02:30:08 55 1 TC-V2 DSE Kiskunlacháza Pásztorné Kovács Joli Pásztor Gyula    
17 02:31:12 56 2 TC-V2 DSE Kiskunlacháza Aipliné Tóth Ilona Aipli Sándor    
28 02:34:26 60 3 TC-V2 Dunakiliti Varga Bela Hargitai Katalin    
23 01:58:05 4 1 TK-F1-50- Pörnyeszi Team Kolb Tamás      
201 02:03:10 8 2 TK-F1-50- Gödi SE Nagy Árpád      
6 02:08:13 14 3 TK-F1-50- Szfvár Szekeres Miklós      
207 02:09:18 16 4 TK-F1-50- Temesvár Németh Géza      
77 02:16:22 33 5 TK-F1-50- DSE Kiskunlacháza Fehér László      
60 02:16:24 34 6 TK-F1-50- Temesvar Sebastian IOVANEL      
25 02:16:41 36 7 TK-F1-50- Budapest Sallay Miklós      
20 02:16:43 38 8 TK-F1-50- Extrémplast BT Rácz Miklós      
52 02:23:41 49 9 TK-F1-50-   Kristóf Tibor      
35 02:35:39 62 10 TK-F1-50- Csepeli Kajak-Kenu Egyesület Szalóki János      
12 02:37:33 64 11 TK-F1-50- Hírös / Kecskemét Karsza László      
53 02:11:19 22 1 TK-F1-50+   Vince Róbert Gábor      
200 02:16:32 35 2 TK-F1-50+   Maróti István      
49 02:17:08 41 3 TK-F1-50+ Dunaföldvár Szabadkai Gábor      
54 02:17:36 42 4 TK-F1-50+   Varga Róbert      
2 02:23:47 50 5 TK-F1-50+ Csepeli kajak-kenu egyesület Budapest Stankovics Tamás      
204 03:03:43 76 6 TK-F1-50+   AndrejcsikTamás      
31 03:04:43 78 7 TK-F1-50+ Római-part SE Téglás János      
15 03:28:32 83 8 TK-F1-50+ Mihalyfa Juraj Meszaros      
26 01:55:58 3 1 TK-F2   Metzger Péter Bodovics Gábor    
98 02:00:45 5 2 TK-F2 Temesvár Belecciu Mihai Cernescu Marius    
99 02:01:30 6 3 TK-F2   Horák Attila Kovács József    
300 02:10:45 20 4 TK-F2 MVM Óbuda Geönczeöl Gáspár Geönczeöl Péter    
270 02:14:08 28 5 TK-F2 Épit?k Petró Bálint Zentai Benjamin    
10 02:27:02 52 6 TK-F2 KDSE Udvardi Gergő Angyal Vince    
70 02:54:34 73 7 TK-F2 Somorja Szitas Attila Both László    
18 02:18:40 46 1 TK-N1-50- KDSE Angyal Brigitta      
40 02:20:15 47 1 TK-N1-50+ Duna Sztk Regele Barbara      
14 02:39:52 65 2 TK-N1-50+   Gohér Tímea      
4 02:49:06 71 3 TK-N1-50+ KDSE Udvardiné Szmolen Anita      
39 02:08:02 12 1 TK-N2 KDSE Fekete Zsófia Jenei Enikő    
41 02:14:13 29 2 TK-N2 KDSE Kujbus Luca Borbély Dorina    
32 02:08:08 13 1 TK-V2 Szigethalom Fekete Melinda Fekete István    
30 02:11:40 24 2 TK-V2 Épít?k Fülep András Póczik Viola    
3 02:18:38 45 3 TK-V2   Szalai József Nagy Szilvia    
51 02:21:16 48 4 TK-V2 Budapest Dominkovics Krisztina Barabás József    
13 03:11:01 79 5 TK-V2 Kiskunlacháza DSE Bak Istvánné Bak István