7 sziget maraton 2016 - Eredmények

Helyezés Versenyzők Idő Kategóriák
1 Nagy Szilvia, Szalai József 2:56:16 túra kajak vegyes páros (TK-V2)
  Bak Istvánné, Bak István   túra kajak vegyes páros (TK-V2)
1 Hargitai Katalin 3:19:57 túra kajak női egyes (TK-N1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok
1 Fekete Melinda 3:17:47 túra kajak női egyes (TK-N1-50–) – 50 cm-nél keskenyebb kajakok
2 Glaser Anita 3:18:42 túra kajak női egyes (TK-N1-50–) – 50 cm-nél keskenyebb kajakok
1 Belecciu Mihai, Cernescu Marius 2:30:33 túra kajak férfi páros (TK-F2)
2 Bak Károly, Horák Attila 2:30:34 túra kajak férfi páros (TK-F2)
3 Bodovics Gábor, Metzger Péter 2:33:42 túra kajak férfi páros (TK-F2)
4 Neumann Gergő, Kristóf Tibor 2:41:59 túra kajak férfi páros (TK-F2)
1 Vince Róbert 2:55:16 túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok
2 Herbei Dan 2:59:07 túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok
3 Perger József 3:00:29 túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok
4 Szabadkai Gábor 3:03:36 túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok
5 Schrauf István 3:09:39 túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok
6 Maróti István 3:09:47 túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok
1 Kolb Tamás 2:42:04 túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) – 50 cm-nél keskenyebb kajakok
2 Németh Géza 2:50:00 túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) – 50 cm-nél keskenyebb kajakok
3 Fehér László 2:57:07 túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) – 50 cm-nél keskenyebb kajakok
4 Sebastian Iovanel 2:59:02 túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) – 50 cm-nél keskenyebb kajakok
5 Rácz Miklós 3:02:35 túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) – 50 cm-nél keskenyebb kajakok
6 Tamás Marcell 3:05:39 túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) – 50 cm-nél keskenyebb kajakok
7 Sallay Miklós 3:10:49 túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) – 50 cm-nél keskenyebb kajakok
8 Vigh János 3:20:17 túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) – 50 cm-nél keskenyebb kajakok
9 Karsza László 3:28:28 túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) – 50 cm-nél keskenyebb kajakok
1 Pásztorné Kovács Joli, Pásztor Gyula 3:10:16 túra kenu vegyes páros (TC-V2)
2 Aipliné Tóth ILona, Aipli Sándor 3:12:13 túra kenu vegyes páros (TC-V2)
3 Pozsonyi Gabriella, Pobori Krisztián 3:21:15 túra kenu vegyes páros (TC-V2)
4 Salzer Tünde-Szatmári József+Fifi 3:42:06 túra kenu vegyes páros (TC-V2)
1 Angyal Henrik, Balogh Gábor 2:52:12 túra kenu férfi páros (TC-F2)
2 Farkas Péter-Pataki András 2:52:40 túra kenu férfi páros (TC-F2)
3 Rapcsák László, Németh Sándor 3:45:42 túra kenu férfi páros (TC-F2)
1 Szabó Attila, Horvátné Kovács Katalin, Sándor Tamás, Horváth Antal 2:54:37 négyes túra kenu (TC-4) open
2 Víg Géza, ifj. Metzger Tibor, Gyömbér Zsolt, Csapó Balázs 3:01:46 négyes túra kenu (TC-4) open
3 Boros Zsuzsanna, Fehér Gabriella, Szomor Julianna, Szikora Tibor 3:31:38 négyes túra kenu (TC-4) open
4 Varga Tamás, Varga Zoltán, Harton Gábor, Gránicz Péter 3:33:52 négyes túra kenu (TC-4) open
1 Fábián Gergő, Polgár Ferenc, Virág Attila 2:53:57 hármas túra kenu (TC-3) open
2 Jakab Gábor, Jakab Péter, Uri Tamás 2:58:00 hármas túra kenu (TC-3) open
3 Faltusz Robert, Nagy Péter, Dr. Szigeti Ágnes 3:05:24 hármas túra kenu (TC-3) open
1 Bacsa György 2:51:50 tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1)
2 Benke Kálmán 2:52:50 tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1)
3 Skoda Tamás 3:05:27 tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1)
4 Mészáros András 3:18:45 tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1)
5 Bányai Alfonz 3:30:36 tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1)
6 id. Szomorjai Ferenc 3:34:12 tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1)
7 Lőrincz Csaba 3:41:59 tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1)
1 Pesti Vízi Betyárok 3:00:35 sárkányhajó
2 DSE Kiskunlacháza 3:15:58 sárkányhajó
3 Ráckeve KKSE 3:17:05 sárkányhajó
1 Tóth János 3:13:24 outrigger
1 Urbán István, Heincz Sándor 2:16:38 páros versenyhajó – kajak (K-2) open
2 Kaszai Zoltán, Horváth Kristóf 2:16:39 páros versenyhajó – kajak (K-2) open
3 Bíró Zsombor, Vona Csaba 2:25:50 páros versenyhajó – kajak (K-2) open
4 Koós Bence, Schneider Tamás 2:30:45 páros versenyhajó – kajak (K-2) open
5 ifj. Novák Gábor, Novák Gábor 2:35:22 páros versenyhajó – kajak (K-2) open
6 Nagy Napsugár, Kaszai Lili 2:44:42 páros versenyhajó – kajak (K-2) open
7 Gál Katalin, Vannai Judit 2:57:19 páros versenyhajó – kajak (K-2) open
8 Morvai Andrea, Klszák Tamás 2:59:05 páros versenyhajó – kajak (K-2) open
1 Molnár Rajmond 2:33:44 versenyhajó – kajak (K-1)
2 Bárány László 2:37:35 versenyhajó – kajak (K-1)
3 Novák Miklós 2:40:00 versenyhajó – kajak (K-1)
4 Fekete István 2:42:10 versenyhajó – kajak (K-1)
5 Novák Csaba 2:45:00 versenyhajó – kajak (K-1)
6 Novák Botond 2:46:27 versenyhajó – kajak (K-1)
7 Körmendi László 2:47:00 versenyhajó – kajak (K-1)
8 Rácz László 2:49:18 versenyhajó – kajak (K-1)
9 Vásárhelyi-Nagy Anna 2:49:19 versenyhajó – kajak (K-1)
10 Vince Petra 3:10:05 versenyhajó – kajak (K-1)
  Koller Dániel   versenyhajó – kajak (K-1)
1 Dömsöd Sárkányhajó Szakosztály 1:36:37 friss sárkányhajó
1 Kovács Zsolt 1:01:10 Kajak 1-2 OPEN
2 Láng Levente Zete 1:01:51 Kajak 1-2 OPEN
3 Láng Tege Botond 1:02:37 Kajak 1-2 OPEN
4 Németh Attila 1:04:27 Kajak 1-2 OPEN
5 Jónás Zoltán, Kovács József 1:04:53 Kajak 1-2 OPEN
6 Balogh László, Szikora János 1:06:59 Kajak 1-2 OPEN
7 Nagy Angyalka 1:08:25 Kajak 1-2 OPEN
8 Bődi Endre 1:09:29 Kajak 1-2 OPEN
9 Matúz János, Szejke Máté 1:10:32 Kajak 1-2 OPEN
10 Vona Ágoston, Vona Csaba Béla 1:11:52 Kajak 1-2 OPEN
11 Péter Anna, Vályi Veronika 1:13:29 Kajak 1-2 OPEN
12 Szántó Bence 1:17:36 Kajak 1-2 OPEN
13 Mikola Bálint 1:19:39 Kajak 1-2 OPEN
14 Fábián Tímea 1:20:25 Kajak 1-2 OPEN
15 Tóth Szilvia 1:20:29 Kajak 1-2 OPEN
16 Schrauf Zsombor 1:26:21 Kajak 1-2 OPEN
17 Kiss Szirmai Félix 1:26:51 Kajak 1-2 OPEN
18 Kerti Bence 1:26:57 Kajak 1-2 OPEN
19 Vásárhelyi-Nagy Réka 1:31:14 Kajak 1-2 OPEN
20 Koller Dániel 1:32:14 Kajak 1-2 OPEN
21 Tóth Sándor 1:35:31 Kajak 1-2 OPEN
22 Szomorjai Péter 1:51:57 Kajak 1-2 OPEN
23 Kajdácsi Erika 1:56:11 Kajak 1-2 OPEN
24 Bernáth Árpád 2:04:00 Kajak 1-2 OPEN
25 Kristóf Richárd 2:14:13 Kajak 1-2 OPEN
26 Takács Rea 2:14:20 Kajak 1-2 OPEN
1 Koch Marianne Judith - Csákó István 1:32:05 Kenu 2-3-4 OPEN
2 Klemencz Henrik, Mizithropulu Elektra 1:44:24 Kenu 2-3-4 OPEN
3 Köblös Nóra Molnárka Tünde 1:48:02 Kenu 2-3-4 OPEN
4 Szomorjai Ferenc, Szomorjai Bálint, Szomorjai Bercel, Szomorjai Benedek, Szomorjai Barnabás 1:57:28 Kenu 2-3-4 OPEN