Szigetszentmiklós maraton 2016 eredmények

Helyezés Versenyzők Idő Kategóriák
1 Nagy Szilvia, Szalai József 2:35:40 túra kajak vegyes páros (TK-V2)
2 Fehér László Fehér Anna 2:48:15 túra kajak vegyes páros (TK-V2)
3 Varga Ilona, Lukács László 3:16:40 túra kajak vegyes páros (TK-V2)
4 Bak Istvánné, Bak István 3:22:50 túra kajak vegyes páros (TK-V2)
1 Fekete Zsófia, Borbély Dorina 2:22:40 túra kajak női páros (TK-N2)
2 Bukovszky Szonja, Angyal Brigitta 2:26:09 túra kajak női páros (TK-N2)
1 Góhér Tímea 3:01:07 túra kajak női egyes (TK-N1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok
1 Fekete Melinda 2:39:01 túra kajak női egyes (TK-N1-50–) – 50 cm-nél keskenyebb kajakok
2 Szöllősi Judit 3:17:00 túra kajak női egyes (TK-N1-50–) – 50 cm-nél keskenyebb kajakok
1 Metzger Péter, Bodovics Gábor 2:15:20 túra kajak férfi páros (TK-F2)
2 Bak Károly, Horák Attila 2:15:34 túra kajak férfi páros (TK-F2)
3 Belecciu Mihai, Cernescu Marius 2:23:53 túra kajak férfi páros (TK-F2)
4 Madarics Tamás, Fridrich Ádám 2:29:25 túra kajak férfi páros (TK-F2)
5 Angyal Vince, Fridrich Ákos 2:34:09 túra kajak férfi páros (TK-F2)
6 Geönczeöl Gáspár, Geönczeöl Péter 5:00:00 túra kajak férfi páros (TK-F2)
1 Potoniec Vencel 2:33:30 túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok
2 Stankovics Tamás 2:35:12 túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok
3 VINCE RÓBERT 2:38:56 túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok
4 Perger József 2:44:13 túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok
5 Szabadkai Gábor 2:44:17 túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok
6 Herbei Dan 2:48:00 túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok
7 Szecsődi András 2:52:50 túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok
8 Schrauf István 2:53:26 túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok
9 Mészáros András 2:55:33 túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok
10 Potondi László 2:55:37 túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok
1 Kolb Tamás 2:19:56 túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) – 50 cm-nél keskenyebb kajakok
2 Szekeres Miklós 2:31:40 túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) – 50 cm-nél keskenyebb kajakok
3 Németh Géza 2:31:56 túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) – 50 cm-nél keskenyebb kajakok
4 Sebastian IOVANEL 2:34:38 túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) – 50 cm-nél keskenyebb kajakok
5 Basa Zsolt 2:47:45 túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) – 50 cm-nél keskenyebb kajakok
6 Kristóf Tibor 5:00:00 túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) – 50 cm-nél keskenyebb kajakok
7 Rácz Miklós 5:00:00 túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) – 50 cm-nél keskenyebb kajakok
1 Pásztorné Kovács Joli, Pásztor Gyula 2:44:07 túra kenu vegyes páros (TC-V2)
2 Koch Marianne Judith - Rozgonyi László 2:45:18 túra kenu vegyes páros (TC-V2)
3 Aipliné Tóth Ilona, Aipli Sándor 2:47:20 túra kenu vegyes páros (TC-V2)
4 Varga Béla, Hargitai Katalin 2:51:47 túra kenu vegyes páros (TC-V2)
5 Maróti István, Molnárka Tünde 3:11:12 túra kenu vegyes páros (TC-V2)
1 Farkas Péter-Pataki András 2:29:21 túra kenu férfi páros (TC-F2)
2 Angyal Henrik, Balogh Gábor 2:29:38 túra kenu férfi páros (TC-F2)
3 Pobori Krisztián, Kakas Tamás 2:29:52 túra kenu férfi páros (TC-F2)
4 Bihari Tibor, Petz Miklós 4:25:00 túra kenu férfi páros (TC-F2)
1 Szabó Attila, Horvátné Kovács Katalin, Sándor Tamás, Horváth Antal 2:29:40 négyes túra kenu (TC-4) open
2 ifj. Metzger Tibor, Jászai Kornél, Gyömbér Zsolt, Csapó Balázs 2:37:06 négyes túra kenu (TC-4) open
3 Csimma Roland, Juhász István, Jeney László, Dani Rózsa 2:59:26 négyes túra kenu (TC-4) open
4 Csintalan Zsófia, Kordás Dávid, Tod Pál, Horváth Zsolt 3:10:10 négyes túra kenu (TC-4) open
5 Fehér Gabriella, Boros Zsuzsanna, Szomor Julianna, Szikora Tibor 3:13:23 négyes túra kenu (TC-4) open
6 Majer Sára, Némethné Kerekes Andrea, Csoma Krisztián, Kirchner Árpád 3:33:15 négyes túra kenu (TC-4) open
7 Lőrincz Csaba, Heysa Réka, Gombos László, Duldner Albert 4:45:00 négyes túra kenu (TC-4) open
1 Fábián Gergő, Polgár Ferenc, Virág Attila 2:28:52 hármas túra kenu (TC-3) open
2 Jakab Gábor, Jakab Péter, Uri Tamás 2:32:13 hármas túra kenu (TC-3) open
3 Nagy Péter, Kószás Estilla, Faltusz Róbert 2:34:23 hármas túra kenu (TC-3) open
4 Szűcs Edit, Rell Lajos, Schrauf László 2:56:11 hármas túra kenu (TC-3) open
5 Harmathy Balázs, Fábián Bence, Uri-Koács Dániel 2:59:00 hármas túra kenu (TC-3) open
6 Barna Gáspár, Pap László, Sótonyi Zita 9:55:00 hármas túra kenu (TC-3) open
1 Balogh Eszter 5:00:00 tengeri kajak női egyes (SEAK-N1)
1 Bacsa György 2:31:54 tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1)
2 Skoda Tamás 2:34:11 tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1)
3 Benke Kálmán 2:34:25 tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1)
4 Kollár Ferenc 3:04:17 tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1)
5 Simon Tibor 3:16:23 tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1)
6 id. Szomorjai Ferenc 3:17:30 tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1)
7 Kakas Roland 10:00:00 tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1)
1 Váczai Enikö, Vona Csaba 2:09:04 páros versenyhajó – kajak (K-2) open
2 Angyal Villő, Fekete Csenge 2:15:25 páros versenyhajó – kajak (K-2) open
3 Morvai Andrea, Klszák Tamás 2:29:35 páros versenyhajó – kajak (K-2) open
1 Weimper József 2:08:22 versenyhajó – kajak (K-1)
2 Horváth Réka 2:17:10 versenyhajó – kajak (K-1)
3 Kollár Gábor 2:23:15 versenyhajó – kajak (K-1)
4 Körmendi László 2:30:50 versenyhajó – kajak (K-1)
5 Potoniec Zsófia 2:41:26 versenyhajó – kajak (K-1)
6 Fekete Istvan 2:41:30 versenyhajó – kajak (K-1)
7 Vince Petra 3:01:08 versenyhajó – kajak (K-1)
8 Barkóczay László, Horváth Réka 3:09:18 versenyhajó – kajak (K-1)
9 Vidacs Dan 3:15:30 versenyhajó – kajak (K-1)
10 Bordács Imre 10:00:00 versenyhajó – kajak (K-1)
11 Agócs Dániel 10:00:00 versenyhajó – kajak (K-1)
  Agócs Bence, Agócs Vince 0:33:53 Kajak 1-2 OPEN
  Fekete Gábor 0:34:00 Kajak 1-2 OPEN
  Székely Ede 0:39:03 Kajak 1-2 OPEN
  Kézdi Gergely 0:43:28 Kajak 1-2 OPEN
  Tóth Ernő 0:43:37 Kajak 1-2 OPEN
  Orbán Norbert 0:43:41 Kajak 1-2 OPEN
  Kristóf József 0:44:15 Kajak 1-2 OPEN
  Kőblős Nóra 0:45:05 Kajak 1-2 OPEN
  Geönczeöl Lászlóné 0:45:10 Kajak 1-2 OPEN
  Balázs Bercel 0:45:40 Kajak 1-2 OPEN
  Balázs Bulcsú, Balázs Ferenc 0:46:05 Kajak 1-2 OPEN
  Tóth Bálintné 0:46:30 Kajak 1-2 OPEN
  Kertész Domokos 0:49:34 Kajak 1-2 OPEN
  Kristóf Richárd 1:20:16 Kajak 1-2 OPEN
  Takács Rea 1:20:17 Kajak 1-2 OPEN
  Tordai Edit 1:24:05 Kajak 1-2 OPEN
  Vince Renáta 1:29:40 Kajak 1-2 OPEN
  Foki Vilmos 1:35:03 Kajak 1-2 OPEN
  Ambrus Bendegúz 2:00:27 Kajak 1-2 OPEN
  Tóth Bálint 4:50:00 Kajak 1-2 OPEN
  Klszák Evelin 0:44:57 Egyéb OPEN
  Nagy Ármin 1:15:52 Egyéb OPEN
  Hajdu István, Timár Réka, Pál Janka, Timár Györgyi 0:38:55 Kenu 2-3-4 OPEN
  Bíró József, Sümegi Krisztina, Bíró Miklós 0:39:37 Kenu 2-3-4 OPEN
  Ádám Dorottya, Juhász Andrea 0:40:00 Kenu 2-3-4 OPEN
  Szabó Judit, Czibulyás Lóránt 0:40:13 Kenu 2-3-4 OPEN
  Pörnyeszi Krisztina , Pörnyeszi György 0:41:59 Kenu 2-3-4 OPEN
  Szomorjai Barnabás, Szomorjai Benedek, Szomorjai Bálint, Szomorjai Ferenc, Szomorjai Bercel 0:45:02 Kenu 2-3-4 OPEN
  Klszák Tamásné, Nagy Zsolt 0:45:22 Kenu 2-3-4 OPEN
  Hamvas József, Jordán Gábor 0:46:43 Kenu 2-3-4 OPEN
  Vásárhelyi Péter, Vásárhelyi Valéria, Vásárhelyi István, Kóbor Ágnes 0:49:12 Kenu 2-3-4 OPEN
  Palotay Zsolt, Palotay Eszter Dorina, Nagy Vilmos, Nagy Boglárka 0:49:22 Kenu 2-3-4 OPEN
  Tompa Lajos, Tompa Lajosné 0:56:24 Kenu 2-3-4 OPEN
  Rapcsák László Csákó István 1:18:19 Kenu 2-3-4 OPEN
  Dragschitz Gellért, Drgschitz Boglárka 1:24:40 Kenu 2-3-4 OPEN
  Ambrus István, Dragschitz Tiborc 3:14:06 Kenu 2-3-4 OPEN
  Klemencz Henrik 0:54:09 Kenu 1 OPEN
  Tóth János 3:01:00 Egyéb