6. BANKHÁZA REGATTA – Eredmények





Kategória Név Idő Helyezés
túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) Nagy Árpád 01:36:06 1
túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) Bacsa György 01:36:31 2
túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) Rácz Miklós 01:46:31 3
túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) Nagy Dániel 01:48:21 4
túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) Basa Zsolt 01:49:30 5
túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) Vigh János 01:50:32 6
túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) Albert Csaba 01:56:32 7
túra kajak női egyes (TK-N1-50–) Maléth Júlia 01:51:10 1
hármas túra kenu (TC-3) open Foki Vilmos, Sándor Tamás, Fehér László 01:58:46 1
hármas túra kenu (TC-3) open Bálint Miklós, Pergerné Kozma Katalin, Ambruska Péter 02:02:54 2
hármas túra kenu (TC-3) open Jónás Zoltán, Harton Gábor, Varga Tamás 02:05:10 3
hármas túra kenu (TC-3) open Vellai Eszter, Schrauf László, Schrauf Zsombor 02:25:19 4
hármas túra kenu (TC-3) open Szabó László, Sárga Róbert, Sánta József 02:35:08 5
tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1) Benke Kálmán 01:44:29 1
tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1) Turi Attila 01:46:03 2
tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1) Geönczeöl Gáspár 01:59:00 3
tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1) Jiling Krisztián András 02:04:28 4
tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1) id. Szomorjai Ferenc 02:06:06 5
tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1) Valentovics Zoltán 02:10:01 6
tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1) Sághy Balázs 02:11:27 7
tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1) Lőrincz Csaba 02:24:25 8
tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1) Kézdi Gergő 02:34:21 9
tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1) Orbán Norbert 02:34:38 10
tengeri kajak női egyes (SEAK-N1) Balogh Eszter 02:36:11 1
túra kajak férfi páros (TK-F2) Mészáros Zoltán, Kolb Tamás 01:27:34 1
túra kajak férfi páros (TK-F2) Horák Attila, Bak Károly 01:30:18 2
túra kajak férfi páros (TK-F2) Belecciu Mihai, Cernescu Marius 01:31:28 3
túra kajak férfi páros (TK-F2) Agócs Dániel, Paulheim Soma 01:39:25 4
túra kajak férfi páros (TK-F2) Várnagy Tamás, Kovács Gábor 01:44:43 5
túra kajak férfi páros (TK-F2) Andrei IOVANEL, Sebastian IOVANEL 01:47:28 6
túra kajak vegyes páros (TK-V2) Kujbus Luca, Angyal Vince 01:39:41 1
túra kajak vegyes páros (TK-V2) Takács András, Szilágyi Viktória 01:47:05 2
túra kajak vegyes páros (TK-V2) Glaser Pál, Glaser Anita 01:47:50 3
versenyhajó – kajak (K-1) férfi Körmendi László 01:33:08 1
versenyhajó – kajak (K-1) férfi Kaszai Zoltán 01:33:20 2
versenyhajó – kajak (K-1) férfi Bárány László 01:33:20 3
versenyhajó – kajak (K-1) férfi Bozóki Barna 01:33:40 4
versenyhajó – kajak (K-1) férfi Czimer János 01:35:38 5
versenyhajó – kajak (K-1) férfi Potoniec Bence 01:36:33 6
versenyhajó – kajak (K-1) férfi Németh Géza 01:44:02 7
versenyhajó – kajak (K-1) férfi Balogh László 01:44:38 8
versenyhajó – kajak (K-1) férfi Rukker János 01:45:41 9
versenyhajó – kajak (K-1) női Fekete Csenge 01:31:49 1
versenyhajó – kajak (K-1) női Morvai Andrea - -
versenyhajó – kajak (K-2) női Fekete Zsófia, Jenei Enikő 01:28:53 1
versenyhajó – kajak (K-2) női Nagy Napsugár , Kaszai Lili 01:34:11 2
túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok Rónai Balázs 01:39:35 1
túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok Stankovics Tamás 01:40:19 2
túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok Mészáros András 01:42:43 3
túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok Szalai József 01:44:34 4
túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok Konkoly Imre 01:44:36 5
túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok Szekeres Miklós 01:45:55 6
túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok Konkoly Kristóf 01:47:58 7
túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok Sen.Mészáros András Smith 01:48:36 8
túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok Szabadkai Gábor 01:50:21 9
túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok Potondi László 01:50:26 10
túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok Kalocsai Sándor 01:51:05 11
túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok Szabó Sándor 01:53:08 12
túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok Sápi Gergely 01:55:11 13
túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok Schrauf István 01:56:47 14
túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok Horváth János 02:01:04 15
túra kajak női egyes (TK-N1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok Góhér Timea 01:54:05 1
túra kajak női egyes (TK-N1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok Végh Marianna 02:01:33 2
outrigger 1 Tóth János 01:58:01 1
outrigger 2 Tiringer György, Fülöp László 02:02:23 2
túra kenu férfi páros (TC-F2) Pataki András-Farkas Péter 01:44:24 1
túra kenu férfi páros (TC-F2) Pobori Krisztián, Kakas Tamás 01:45:31 2
túra kenu férfi páros (TC-F2) Lindenmayer János Reményi Péter 01:52:20 3
túra kenu férfi páros (TC-F2) Erényi Zoltán, Kovács Antal 01:56:30 4
túra kenu férfi páros (TC-F2) Bálint Ádám, Bálint Balázs 01:57:52 5
túra kenu férfi páros (TC-F2) Kiss Péter, Mészáros Bence 01:58:01 6
túra kenu férfi páros (TC-F2) Kirchner Árpád, Csömöri Péter 02:08:05 7
túra kenu férfi páros (TC-F2) Hajdú István, Víg Géza 02:10:08 8
túra kenu férfi páros (TC-F2) Bodovics Gábor, Metzger Tibor 02:14:49 9
túra kenu férfi páros (TC-F2) dr. Horváth Tibor, Palotay Zsolt 02:26:52 10
túra kenu férfi páros (TC-F2) Balla Gyula, Komáromi Károly 02:31:27 11
túra kenu férfi páros (TC-F2) Rapcsák László, Németh Sándor 02:53:09 12
túra kenu vegyes páros (TC-V2) Rozgonyi László, Koch Marianne 02:02:11 1
túra kenu vegyes páros (TC-V2) Dr.Szigeti Ágnes, Faltusz Robert 02:02:52 2
túra kenu vegyes páros (TC-V2) Saizer Tünde-Szatmári József-Fifike 02:13:09 3
versenyhajó – kenu (C) open Györe Attila 01:27:36 1
Cickány Kupa Jakab Gábor, Jakab Péter, Uri Tamás, Maróti István 01:55:15 1
Cickány Kupa Deák Péter, Novák Miklós, Novák András, Novák Csaba 01:59:40 2
Cickány Kupa Dolmány Anikó,Németh Gábor,Bagyula Kristóf, Fehér József 02:16:48 3
Cickány Kupa Czakó Balázs, Fazekas Gergő, Fehér Bendegúz, Ambruska Tamás 02:24:38 4
négyes túra kenu (TC-4) open Pásztor Gyula, Pásztorné Kovács Joli, Pásztor Dorina, Pásztor Boglárka 01:59:39 1
négyes túra kenu (TC-4) open Varga István Jeney László Juhász István Sörös László 02:00:22 2
négyes túra kenu (TC-4) open Vincze Katali, Vincze Petra, Vincze Róbert, Fényes József 02:06:01 3
négyes túra kenu (TC-4) open Boros Zsuzsanna, Fehér Gabriella, Szomor Julianna, Szikora Tibor 02:07:54 4
négyes túra kenu (TC-4) open Horváth Dorka, Horváth Virág, Horváthné Kovács Katalin, Horváth Antal 02:15:50 5
óriáshajó Bujdosó Csaba, Gajai Attila, Lohner Roland, Rege Péter, ifj.Siket Gábor, Sóti András 02:21:10 1
óriáshajó Egyed Ákos, Nagy Gábor, dr Diamant János, Fegyó János, Nagy Ferenc 02:47:52 2
sárkány Lacházi sárkányok 01:58:54 1
Utánpótlás 10 - fiú Juhász Gergő 00:42:49 1
Utánpótlás 10 - leány Takács Réka 00:44:00 1
Utánpótlás 10 - leány Klszák Evelin 00:48:42 2
Utánpótlás 11 - fiú Katona Marcell 00:43:55 1
Utánpótlás 13 - fiú Glaser Gergő 00:41:21 1
Utánpótlás 13 - leány Lantai Tímea 00:37:02 1
Utánpótlás 14 - fiú Perger Máté 00:34:37 1
Utánpótlás 14 - leány Volter Evelin 00:38:20 1
Utánpótlás 15 - fiú Katus Kristóf 00:37:14 1
Utánpótlás 15 - fiú Farkas Zsolt 00:38:43 2
Utánpótlás 15 - leány Popovits Sára 00:38:44 1
Utánpótlás 16 - leány Tóth Judit 00:45:40 1
Utánpótlás 9 - fiú Gallai Gergő 00:50:51 1