7. BANKHÁZA REGATTA – Eredmények

Helyezés Név Kategória Idő
1 Tóth Sándor István Utánpótlás 0:38:30
2 Urspringer Lara Utánpótlás 0:41:15
3 Veszelka Zia Utánpótlás 0:42:01
4 Glaser Gergely U14 Utánpótlás 0:42:21
5 Lőrinczi Csákvári Brúnó Utánpótlás 0:42:45
6 Karácsony Tünde Utánpótlás 0:44:43
7 Veszelka Attila Vajk Utánpótlás 0:46:59
8 Veszelka Balassa Utánpótlás 0:47:18
1 Szabó Gábor outrigger 1:41:14
2 Öreglaki Gábor outrigger 1:43:04
3 Ring József outrigger 1:46:00
4 Tóth János outrigger 1:48:34
1 Pataki András, Farkas Péter túra kenu férfi páros (TC-F2) 1:39:41
2 Balogh Gábor, Angyal Henrik túra kenu férfi páros (TC-F2) 1:39:50
3 Denke Såndor, Szabó Attila túra kenu férfi páros (TC-F2) 1:48:02
4 Metzger Tibor, Gyömbér Zsolt túra kenu férfi páros (TC-F2) 1:57:32
5 Erényi Zoltán, Kovács Antal túra kenu férfi páros (TC-F2) 2:01:39
6 Balla Gyula Kovács Tibor túra kenu férfi páros (TC-F2) 2:19:04
1 Horváth Eszter, Kakas Tamás túra kenu vegyes páros (TC-V2) 1:48:15
2 Aipliné Tóth Ilona, Aipli Sándor túra kenu vegyes páros (TC-V2) 1:49:42
3 Szigeti Ági, Faltusz Robi túra kenu vegyes páros (TC-V2) 1:54:06
4 Koch Marianne Judith, Rozgonyi László túra kenu vegyes páros (TC-V2) 1:56:30
5 Tas Ágnes, Lindenmayer János túra kenu vegyes páros (TC-V2) 1:57:32
6 Varga Béla, Varga Nina túra kenu vegyes páros (TC-V2) 2:02:27
7 Lukács László, Kővágó Anna túra kenu vegyes páros (TC-V2) 2:20:24
1 Pásztor Gyula, Pásztorné Kovács Joli, Pásztor Dorina, Pásztor Boglárka négyes túra kenu (TC-4) open 1:51:08
2 Jakab Gábor, Maróti István, Jakab Péter, Úri Tamás négyes túra kenu (TC-4) open 1:52:54
3 Vanyák Dávid, Dombai Mihály, Novák Zalán Levente, Novák István négyes túra kenu (TC-4) open 1:54:29
4 Szomor Julianna, Boros Zsuzsanna, Fehér Gabriella, Szikora Tibor négyes túra kenu (TC-4) open 1:58:28
5 Horváth Dorka, Horváth Virág, Horváthné Kovács Katalin, Horváth Antal négyes túra kenu (TC-4) open 1:59:25
6 Némethné K. Andrea, Csoma Kriztián, Csoma András, Simon László négyes túra kenu (TC-4) open 2:05:43
7 Harton Gábor, Répás Szabolcs, Ispán Attila, Rapcsák László négyes túra kenu (TC-4) open 2:06:29
8 Huszák Gergő, Huszák Géza, id. Bernáth Árpád, Huszák Attila négyes túra kenu (TC-4) open 2:10:11
9 Venczel Bea, Kágel Bea, Abrecht Éva, Kovácsné Rózsa négyes túra kenu (TC-4) open 2:16:39
1 Szőlősi Judit, Kirchner Árpád, Sándor Tamás hármas túra kenu (TC-3) open 1:52:36
2 Vince Róbert, Schrauf László, Csákó István hármas túra kenu (TC-3) open 1:53:40
3 Hajdú István, Víg Géza, Jordán Gábor hármas túra kenu (TC-3) open 2:01:05
1 Udvardi Anita túra kajak női egyes (TK-N1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok 1:51:22
1 Stankovics Tamás túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok 1:35:38
2 Konkoly Imre túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok 1:41:46
3 Szabadkai Gábor túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok 1:45:16
4 dr Szigeti Tamás túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok 1:47:08
5 Beck László túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok 1:48:48
6 Horváth Janos túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok 1:54:36
7 Nagy András túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok 1:57:11
8 Herner Dominik túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok 1:58:40
9 Szabados Gábor túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok 2:00:14
10 Hamar József túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok 2:04:55
1 Nagy Árpád túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) 1:33:45
2 Bordács Imre túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) 1:34:02
3 Benke Kálmán túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) 1:34:35
4 Németh Geiza túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) 1:42:37
5 Vigh János túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) 1:46:45
6 ifj Bernáth Árpád túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) 2:07:24
1 Végh Mariann tengeri kajak női egyes (SEAK-N1) 2:05:30
2 Tilk Csilla tengeri kajak női egyes (SEAK-N1) 2:18:09
3 Hamar Éva tengeri kajak női egyes (SEAK-N1) 2:19:00
4 Kenny Mária tengeri kajak női egyes (SEAK-N1) 2:28:40
1 Turi Attila tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1) 1:38:13
2 Skoda Tamás tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1) 1:44:25
3 Szabó Zsolt tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1) 1:53:08
4 Palotay Zsolt tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1) 2:16:09
1 Vince Katalin, Fényesné Madaras Nóra, Fényes József, Fényes Zsolt, Pólainé Hirják Nóra, Brandner Tamás óriás 2:08:06
2 Kátai László, Mocsáry Noémi, Kátai Menyhért, Szabó Bernadett, Kátai Szabina óriás 2:09:56
3 Mozsárik Kende, Marinkovicz Marcell, Fábián Balázs, Réti György, Foki VIlmos óriás 2:47:51
1 Gavallér József versenyhajó – kajak (K-1) férfi 1:27:19
2 Kovács Milán versenyhajó – kajak (K-1) férfi 1:28:02
3 Pénzes Csaba versenyhajó – kajak (K-1) férfi 1:29:07
4 Hadarits Tamás versenyhajó – kajak (K-1) férfi 1:29:44
5 Agócs Dániel versenyhajó – kajak (K-1) férfi 1:29:51
6 Angyal Vince versenyhajó – kajak (K-1) férfi 1:30:25
7 Fridrich Ákos versenyhajó – kajak (K-1) férfi 1:32:01
8 Fekete Istvan versenyhajó – kajak (K-1) férfi 1:33:56
9 Körmendi László versenyhajó – kajak (K-1) férfi 1:34:36
10 Dubnicz Dániel versenyhajó – kajak (K-1) férfi 1:35:49
11 Udvardi Gerő versenyhajó – kajak (K-1) férfi 1:36:38
12 Balogh László versenyhajó – kajak (K-1) férfi 1:42:44
13 Gulyás István versenyhajó – kajak (K-1) férfi 1:46:18
1 Vezér Panna versenyhajó – kajak (K-1) női 1:30:54
2 Veszelka Vanessza versenyhajó – kajak (K-1) női 1:39:04
1 Györe Attila versenyhajó – kenu (C) open 1:23:33
2 Pintér István versenyhajó – kenu (C) open 1:32:22
1 Cernescu Marius, Belecciu Mihai túra kajak férfi páros (TK-F2) 1:28:15
2 Bak Károly, Horák Attila túra kajak férfi páros (TK-F2) 1:29:42
3 Geönczeöl Gáspár, Geönczeöl Péter túra kajak férfi páros (TK-F2) 1:37:52
4 Andrei Iovanel, Sebastian Iovanel túra kajak férfi páros (TK-F2) 1:44:45
5 Bányai Alfonz Fodor István túra kajak férfi páros (TK-F2) 1:55:54
1 Fekete Melinda. Matyas Dorina túra kajak női páros (TK-N2) 1:41:42
2 Maléth Julianna, Glaser Anita túra kajak női páros (TK-N2) 1:44:28
3 Szegedi Angelina, Hadarits Zsófia túra kajak női páros (TK-N2) 1:45:30
1 Borbély Dorina, Jenei Enikő versenyhajó – kajak (K-2) női páros 1:26:53
1 Fehér Viola, Bagyula Kristóf túra kajak vegyes páros (TK-V2) 2:05:26