8. BANKHÁZA REGATTA – Eredmények






KATEGÓRIÁK HELY VERSENYZŐK EGYESÜLET IDŐ
hármas túra kenu (TC-3) open 1 Horváth Attila, Várnai Szabolcs, Aipli Sándor   01:44:37
hármas túra kenu (TC-3) open 2 Jakab Gábor, JakabPéter, Úri Tamás   01:44:51
hármas túra kenu (TC-3) open 3 Kövesdi Oszkár, Halász Arnold, Szabó Balázs Szigeti Sárkányok /Tahitótfalu 01:49:50
hármas túra kenu (TC-3) open 4 Dombai Mihály, Kucsera Ágota, Novák István Szigeti Sárkányok /Tahitótfalu 01:51:37
hármas túra kenu (TC-3) open 5 Bánáti Balázs, Bánáti Benedek, Vanyák Dávid Szigeti Sárkányok /Tahitótfalu 01:57:32
hármas túra kenu (TC-3) open 6 Schrauf László, Vincze Róbert, Sándor László   02:00:07
hármas túra kenu (TC-3) open 7 Balog Eszter, Zsova Krisztina, Adamov András Merkapt-Mekler László ITSE 02:17:00
négyes túra kenu (TC-4) open 1 Pásztor Gyula, Pásztorné Kovács Joli, Pásztor Dorina, Pásztor Boglárka DSE Kiskunlacháza 01:50:06
négyes túra kenu (TC-4) open 2 Hajdú István, Földesi Katalin, Balogh Eszter, Víg Géza Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület 01:50:47
négyes túra kenu (TC-4) open 3 Csoma András Krisztián, Koller Dániel Imre, Paulovits Barnabás , Abdul Granc Péter RVSE, Ráckeve 01:51:00
négyes túra kenu (TC-4) open 4 Angelmayer Éva, Bánáti Anita, Lang Zsuzsanna, Varga Zsuzsanna Szigeti Sárkányok /Tahitótfalu 01:53:31
négyes túra kenu (TC-4) open 5 Sándor Tamás, Boros Zsuzsanna, Szomor Julianna, Fehér Gábor   01:56:04
négyes túra kenu (TC-4) open 6 Kovácsné Rózsa, Kágel Bea, Albreht Éva, Venczel Bea Szigetszentmiklós VSE / Szigetszentmiklós 01:56:30
négyes túra kenu (TC-4) open 7 Brandner Mónika, Csengeri Krisztina, Gyimesi Gyula, Vereb Orsolya Merkapt-Mekler László ITSE 02:05:44
négyes túra kenu (TC-4) open 8 Huszák Géza, Szabó Ferenc, Bernáth Árpád, Huszák Attila Szigetszentmárton 02:06:03
négyes túra kenu (TC-4) open 9 Nagy András, Boros Boglárka, Szőke Gergő, Békési Levente Tiszaparti Katolikus Iskola / Szolnok 02:26:19
Óriás 5- 1 Fényesné Madaras Nóra, Vereb Orsolya, Vince Katalin, Brandner Tamás, Fényes József, Fényes Zsolt Merkapt-Mekler László ITSE 02:09:05
Óriás 5- 2 Harton Gábor, Németh Sándor, Rapcsák László, Répás Szabolcs, Varga Zoltán DSE Kiskunlacháza 02:14:55
outrigger 1 Szabó Gábor Szigeti Sárkányok 01:45:15
outrigger 2 Török Péter Göd 01:47:24
outrigger 3 Ring József Göd 01:48:25
outrigger 4 Balázs György Vác 01:51:22
outrigger 5 Tóth János Csepeli Kajak-Kenu Egyesület 01:51:51
outrigger 6 Buzsáki Károly   02:14:14
Sárkányhajó 1 Kapitány Zoltán DSE Kiskunlacháza 01:56:26
tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1) 1 Skoda Tamás Kormorán Kenu KKE Csákánydoroszló 01:45:34
tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1) 2 Szabó Zsolt Dunaföldvár 01:49:10
tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1) 3 id. Szomorjai Ferenc Szigetszentmárton 01:58:41
tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1) 4 Kiss János Róbert   02:02:09
tengeri kajak férfi egyes (SEAK-F1) 5 Palotay Zsolt   02:15:03
versenyhajó – kenu (C) open 1 Győre Attila Römi KKSK 01:22:04
túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) 1 Nagy Árpád   01:33:04
túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) 2 Bordács Imre Mekler László ITSE 01:34:24
túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) 3 Vecseri Lajos   01:36:22
túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) 4 Sebastian Iovanel Temesvár 01:41:06
túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) 5 Várai Attila Mtk 01:42:01
túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) 6 Rácz Miklós Sukoró 01:44:23
túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) 7 Fehér László DSE Kiskunlacháza 01:45:15
túra kajak férfi egyes (TK-F1-50–) 8 Vigh János Szigetszentmiklós 01:56:41
túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok 1 Nagy Zalán   01:36:03
túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok 2 Stankovics Tamás Csepeli kajak-kenu egyesület 01:36:28
túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok 3 Zoboki Zoltán Gödi SE Kajak-Kenu Szakosztály, Senior Klub 01:37:31
túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok 4 Beck László   01:37:42
túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok 5 Lőrinczi-Csákvári Brúnó   01:40:15
túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok 6 Meszáros András Budapest 01:41:25
túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok 7 Szabadkai Gábor Dunaföldvár 01:45:12
túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok 8 Szabados Gábor Szigetszentmiklós 01:46:39
túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok 9 Herner Dominik Márk   01:47:37
túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok 10 Geönczeöl Gáspár Amatőr Lelkesedés 01:49:32
túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok 11 Sen.Mészáros András Smith Siófok 01:50:51
túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok 12 Schraub István   01:51:28
túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok 13 ifj. Bernáth Árpád Ráckeve kajak -kenu szövetség 01:57:17
túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok 14 Szabó János   01:58:52
túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok 15 Nokta János Szigethalom 02:04:07
túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok 16 Bányai Alfonz   02:09:09
túra kajak férfi egyes (TK-F1-50+) – 50 cm-nél szélesebb kajakok 17 Fodor István   02:20:11
túra kajak női egyes (TK-N1-50+) - 50 cm-nél szélesebb 1 Szegedi Angelina   01:44:05
túra kajak női páros (TK-N2) 1 Kovács Boglárka, Dolezsál Zsófia Dunaújváros 01:59:36
túra kajak vegyes páros (TK-V2) 1 Glaser Pál, Glaser Anita Duna SZTK 01:35:37
túra kenu férfi páros (TC-F2) 1 Angyal Henrik, Balogh Gábor KDSE/ Römi KKSK. 01:40:35
túra kenu férfi páros (TC-F2) 2 Denke Sándor, Csömöri Péter DSE Kiskunlacháza 01:49:30
túra kenu férfi páros (TC-F2) 3 Erényi Zoltán, Kovács Antal DSE kKiskunlacháza 02:03:53
túra kenu férfi páros (TC-F2) 4 Balla Gyula Kovács Tibor Pivo sc Szada 02:17:27
túra kenu férfi páros (TC-F2) 5 Jordán Gábor, Varga Róbert Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület 02:30:01
túra kenu vegyes páros (TC-V2) 1 Pozsonyi Gabriella, Szabó Attila   01:58:30
túra kenu vegyes páros (TC-V2) 2 Tas Ágnes, Lindenmayer János   02:02:00
túra kenu vegyes páros (TC-V2) 3 Kirchner Árpád, Szöllösi Judit   02:11:07
túra kenu vegyes páros (TC-V2) 4 Horváth János, Horváthné Tóth Éva Szigetszentmiklósi Vizi Sport Egyesület 02:23:43
túra kenu vegyes páros (TC-V2) 5 Dunai Tamás, Bíró Marcsi Kiskunlacháza 02:41:34
Utánpótlás fiú 1 Tóth Sándor István RVSE 00:22:07
Utánpótlás fiú 2 Glaser Gergő Duna SZTK 00:26:35
Utánpótlás fiú 3 Dóra Barnabás   00:26:39
Utánpótlás fiú 4 Bakró Levente BKV 00:26:40
Utánpótlás fiú 5 Szarka Péter DUSE 00:26:41
Utánpótlás fiú 6 Osváth Levente   00:26:58
Utánpótlás fiú 7 Aszalós Soma DUSE 00:27:05
Utánpótlás fiú 8 Veszelka Attila Vajk   00:28:12
Utánpótlás fiú 9 Czeller Kovács Olivér DUSE 00:29:23
Utánpótlás fiú 10 Veszelka Balassa   00:29:49
Utánpótlás lány 1 Czeller Kovács Abigél DUSE 00:25:58
Utánpótlás lány 2 Klszák Evelin DUSE 00:26:00
Utánpótlás lány 3 Varga Virág   00:27:19
Utánpótlás lány 4 Bajnóczi Velmira Duse 00:29:00
Utánpótlás kenu 3 1 Fábián Balázs, Fekete Bence, Marinkovich Marcell   00:36:04
Utánpótlás vegyes páros 1 Sarkadi-Diego Nándor, Zsolnai Jázmin Virág   00:30:49
versenyhajó – kajak (K-1) férfi 1 Márton Károly   01:21:33
versenyhajó – kajak (K-1) férfi 2 Molnár Melak Rajmond Nomad Kayak - Pörnyeszi Team 01:26:45
versenyhajó – kajak (K-1) férfi 3 Fekete István KDSE Szigethalom 01:27:21
versenyhajó – kajak (K-1) férfi 4 Pénzes Csaba Dunakeszi 01:29:21
versenyhajó – kajak (K-1) férfi 5 Ács Zoltán DUSE 01:29:22
versenyhajó – kajak (K-1) férfi 6 Angyal Vince   01:29:52
versenyhajó – kajak (K-1) férfi 7 Bárány László   01:32:39
versenyhajó – kajak (K-1) férfi 8 Mikola Bálint RVSE 01:33:05
versenyhajó – kajak (K-1) férfi 9 Czimer János   01:33:59
versenyhajó – kajak (K-1) férfi 10 Kukovecz Ákos RVSE/Ráckeve 01:35:58
versenyhajó – kajak (K-1) férfi 11 Bakró Dániel Fót 01:38:35
versenyhajó – kajak (K-1) férfi 12 Bak Károly   01:39:05
versenyhajó – kajak (K-1) férfi 13 Ambruska Péter DUSE 01:39:55
versenyhajó – kajak (K-1) férfi 14 Gulyás István Tápióság 01:40:03
versenyhajó – kajak (K-1) férfi 15 Gönczi János   01:47:57
versenyhajó – kajak (K-1) férfi 16 Balogh László Kiskunlacháza DSE 01:53:50
versenyhajó – kajak (K-1) női 1 Veszelka Vanessza   01:35:06
versenyhajó – kajak (K-1) női 2 Keresztes Adrienn DUSE 01:41:52
versenyhajó – kajak (K-1) női 3 Veszelka Zia Arina   01:44:03
versenyhajó – kajak (K-1) női 4 Angyal Brigitta   01:50:13
versenyhajó - kajak (K-2) női páros 1 Borbély Dorina, Jenei Enikő   01:20:49
versenyhajó - kajak (K-2) női páros 2 Udspringer Lara, Hujj Hédi   01:32:33
versenyhajó – kajak (K-2) vegyes 1 Babos Claudiu, Takács Andrea   01:33:54
versenyhajó – kajak (K-2) vegyes 2 Maléth Júlia, Kolb Tamás Pörnyeszi Team 01:34:25